Қазақстан Республикасы Президентінің кейбiр актілерiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 15 желтоқсандағы N 1504 Жарлығы
"Актілер жинағында"
жариялануға тиіс
(ҮЗІНДІ)
ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң мынадай актілерiне өзгерiстер енгізілсiн:
1)  (Күші жойылды - ҚР Президентінің 2006.10.10. N 198  Жарлығымен )
2)  (Күші жойылды - ҚР Президентінің 2006.07.05. N  140 Жарлығымен)
3) "Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентiнiң Мемлекеттiк бейбiтшілiк және прогресс сыйлығының мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 28 қыркүйектегi N 691  Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 2001 ж., N 32, 421-құжат; 2002 ж., N 44, 436-құжат; 2003 ж., N 45, 487-құжат; 2004 ж., N 21, 266-құжат):
жоғарыда аталған Жарлықпен бекiтілген Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентiнiң Мемлекеттiк бейбiтшiлiк және прогресс сыйлығы туралы ереженiң 20-тармағындағы "Ақпарат министрлiгi" деген сөздер "Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгi" деген сөздермен алмастырылсын;
жоғарыда аталған Жарлықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентiнiң Мемлекеттік бейбiтшiлiк және прогресс сыйлығын беру жөнiндегі комиссияның дербес құрамына мыналар енгізілсiн:
Аманшаев                     - Қазақстан Республикасы Мәдениет,
Ермек Әмiрханұлы               ақпарат және спорт вице-министрi,
хатшы,
Қосыбаев                     - Қазақстан Республикасы Мәдениет,
Есетжан Мұратұлы               ақпарат және спорт министрi;
аталған Комиссияның құрамынан: С.Абдрахманов, Ә.А.Асқаров, Д.Қ.Қасейiнов шығарылсын;
4) "Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанында Құқықтық саясат жөнiндегi кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 19 ақпандағы N 303  өкiмiне (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 2002 ж., N 6, 44-құжат; N 39, 396-құжат; 2003 ж., N 18, 180-құжат; 2004 ж., N 4, 50-құжат):
жоғарыда аталған өкiммен бекiтілген Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы Құқықтық саясат жөнiндегi кеңестiң дербес құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Мұхаметжанов                 - Қазақстан Республикасы Президентi
Бауыржан Әлiмұлы               Әкiмшілiгi Басшысының орынбасары -
Мемлекеттік-құқық басқармасының
бастығы, төраға,
Киселев                      - Қазақстан Республикасы Парламентi
Сергей Владимирович            Мәжілiсiнiң депутаты,
Қосыбаев                     - Қазақстан Республикасы Мәдениет,
Есетжан Мұратұлы               ақпарат және спорт министрi;
Жиреншин                     - Қазақ гуманитарлық-заң
Қазбек Әбусағитұлы             университетiнің проректоры,
Қалмырзаев                   - Қазақстан Республикасы Экономикалық
Сарыбай Сұлтанұлы              қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа
қарсы күрес агенттігiнің (қаржы
полициясы) төрағасы,
Қоғамов                      - Қазақстан Республикасы Экономикалық
Марат Шекiшұлы                 қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа
қарсы күрес агенттігінiң (қаржы
полициясы) Қаржы полициясы
академиясының бастығы;
мына жол:
"Сапарбаев                   - Қазақстан Республикасы Кедендiк
Бердiбек Машбекұлы             бақылау агенттiгiнiң төрағасы"
мынадай редакцияда жазылсын:
"Сапарбаев                   - Қазақстан Республикасы Қаржы
Бердiбек Машбекұлы             вице-министрi - Кеден бақылау
комитетiнiң төрағасы";
аталған Кеңес құрамынан: И.И.Рогов, С.Абдрахманов, Б.А.Бұлғақбаев, Ж.Д.Егiмбаева, М.А.Құл-Мұхаммед, Р.Ж.Мұқашев, Ғ.С.Сапарғалиев, М.К.Сүлейменов шығарылсын;
жоғарыда аталған өкiммен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанынан Құқықтық саясат жөнiндегi кеңес құру туралы ереженiң 4-бөлiмiнiң алтыншы абзацында "Қазақстан Республикасы Президентi Әкiмшілігінiң Мемлекеттік-құқық бөлiмi" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Президентi Әкiмшiлiгінің Мемлекеттік-құқық басқармасы" деген сөздермен алмастырылсын;

О внесении изменений в некоторые акты Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 15 декабря 2004 года N 1504
Подлежит опубликованию
в "Собрании актов"
(ВЫПИСКА)
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести изменения в следующие акты Президента Республики Казахстан:
1) (утратил силу Указом Президента РК от 10 октября 2006 года N  198 );
2) (утратил силу Указом Президента РК от 5 июля 2006 года N   140 (вводится в действие со дня подписания);
3) в Указ Президента Республики Казахстан от 28 сентября 2001 года N 691 "Вопросы Государственной премии мира и прогресса Первого Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 32, ст. 421; 2002 г., N 44, ст. 436; 2003 г., N 45, ст. 487; 2004 г., N 21, ст. 266):
в пункте 20 Положения о Государственной премии мира и прогресса Первого Президента Республики Казахстан, утвержденного вышеназванным Указом, слова "Министерство информации" заменить словами "Министерство культуры, информации и спорта";
ввести в персональный состав Комиссии по присуждению Государственной премии мира и прогресса Первого Президента Республики Казахстан, утвержденный вышеназванным Указом:
Аманшаева                   - вице-министра культуры,
Ермека Амирхановича           информации и спорта Республики
Казахстан, секретарем,
Косубаева                   - Министра культуры, информации
Есетжана Муратовича           и спорта Республики Казахстан;
вывести из состава указанной Комиссии: Абдрахманова С., Аскарова А.А., Касеинова Д.К.;
4) в  распоряжение Президента Республики Казахстан от 19 февраля 2002 года N 303 "Об образовании Совета по правовой политике при Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 6, ст. 44; N 39, ст. 396; 2003 г., N 18, ст. 180; 2004 г., N 4, ст. 50):
ввести в персональный состав Совета по правовой политике при Президенте Республики Казахстан, утвержденный вышеназванным распоряжением:
Мухамеджанова               - заместителя Руководителя
Бауржана Алимовича            Администрации Президента
Республики Казахстан -
начальника Государственно-
правового управления,
председателем,
Киселева                    - депутата Мажилиса Парламента
Сергея Владимировича          Республики Казахстан
(по согласованию),
Косубаева                   - Министра культуры,
Есетжана Муратовича           информации и спорта Республики
Казахстан,
Жиренчина                   - проректора Казахского
Казбека Абусагитовича         гуманитарно-юридического
университета,
Калмурзаева                 - Председателя Агентства
Сарыбая Султановича           Республики Казахстан по борьбе
с экономической и коррупционной
преступностью (финансовой
полиции),
Когамова                    - начальника Академии финансовой
Марата Чекишевича             полиции Агентства Республики
Казахстан по борьбе с
экономической и коррупционной
преступностью (финансовой
полиции);
строку:
"Сапарбаев                  - Председатель Агентства
Бердибек Машбекович           таможенного контроля
Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Сапарбаев                  - вице-министр финансов
Бердибек Машбекович           Республики Казахстан -
председатель Комитета
таможенного контроля";
вывести из состава указанного Совета: Рогова И.И., Абдрахманова С., Булгакбаева Б.А., Егимбаеву Ж.Д., Кул-Мухаммеда М.А., Мукашева Р.Ж., Сапаргалиева Г.С., Сулейменова М.К.;
в абзаце шестом главы 4 Положения о Совете по правовой политике при Президенте Республики Казахстан, утвержденного вышеназванным распоряжением, слова "Государственно-правовой отдел Администрации Президента Республики Казахстан, который" заменить словами "Государственно-правовое управление Администрации Президента Республики Казахстан, которое";

5) "Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанынан Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес және мемлекеттік қызметшілердiң қызмет этикасын сақтауы мәселелерi жөнiндегi комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 2 сәуiрдегі N 839 Жарлығына(Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 2002 ж., N 10, 92-құжат; N 32, 339-құжат; 2003 ж., N 9, 92-құжат; 2004 ж., N 14, 92-құжат):
жоғарыда аталған Жарлықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанынан Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес және мемлекеттік қызметшiлердiң қызмет этикасын сақтауы мәселелерi жөнiндегi комиссия құру туралы ереженiң 16-тармағында "Мемлекеттік-құқық бөлiмi" деген сөздер "Мемлекеттiк-құқық басқармасы" деген сөздермен алмастырылсын;
Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес және мемлекеттік қызметшілердiң қызмет этикасын сақтауы мәселелерi жөнiндегi комиссияның құрамына мыналар енгiзілсiн:
Мұхаметжанов                 - Қазақстан Республикасы Президентi
Бауыржан Әлiмұлы               Әкiмшiлiгi Басшысының орынбасары -
Мемлекеттiк-құқық басқармасының
бастығы, төрағаның орынбасары,
Дунаев                       - Қазақстан Республикасы Қаржы
Арман Ғалиасқарұлы             министрi;
мына жолдар:
"Федотов                     - Президент Әкiмшiлiгi
Виктор Данилович               Мемлекеттiк-құқық бөлiмiнiң
мемлекеттiк инспекторы, Комиссия
хатшысы"
мынадай редакцияда жазылсын:
"Федотов                     - Қазақстан Республикасы Президентi
Виктор Данилович               Әкiмшiлiгiнiң Мемлекеттiк-құқық
басқармасы Құқық қорғау қызметi
бөлiмiнiң бас инспекторы";
аталған Комиссия құрамынан: И.И.Рогов, Е.А.Досаев шығарылсын;
6) "Жоғары әскери және өзге де атақтар, сыныптық шендер жөнiндегi комиссияның құрамын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 18 сәуiрдегi N 323 өкiмiне :
Жоғары әскери және өзге де атақтар, сыныптық шендер жөнiндегi комиссияның құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Мұхаметжанов                 - Қазақстан Республикасы Президентi
Бауыржан Әлiмұлы               Әкiмшілігі Басшысының орынбасары -
Мемлекеттiк-құқық басқармасының
бастығы, төраға,
Әбiлхатаев                   - Қазақстан Республикасы Президентi
Марат Кәрiмұлы                 Әкiмшілігінiң Мемлекеттік-құқық
басқармасы Құқық қорғау қызметi
бөлiмiнiң меңгерушiсi,
Бектұрғанов                  - Қазақстан Республикасы Президентi
Ерсұлтан Өтеғұлұлы             Әкiмшiлігінiң Ұйымдастыру-бақылау
жұмысы және кадр саясаты басқармасы
Кадр саясаты бөлiмiнiң меңгерушiсi,
Бурлаков                     - Қазақстан Республикасы Парламентi
Леонид Николаевич              Сенатының депутаты (келiсiм бойынша);
аталған Комиссия құрамынан: И.И.Рогов, Г.В.Ким, О.Б.Мұхамеджанов, А.С.Судьин шығарылсын;

5) в  Указ Президента Республики Казахстан от 2 апреля 2002 года N 839 "Об образовании Комиссии при Президенте Республики Казахстан по вопросам борьбы с коррупцией и соблюдения служебной этики государственными служащими" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 10, ст. 92; N 32, ст. 339; 2003 г., N 9, ст. 92; 2004 г.,
N 14, ст. 92):
в пункте 16 Положения о Комиссии при Президенте Республики Казахстан по вопросам борьбы с коррупцией и соблюдения служебной этики государственными служащими, утвержденного вышеназванным Указом, слова "Государственно-правовой отдел" заменить словами "Государственно-правовое управление";
ввести в состав Комиссии при Президенте Республики Казахстан по вопросам борьбы с коррупцией и соблюдения служебной этики государственными служащими:
Мухамеджанова               - заместителя Руководителя
Бауржана Алимовича            Администрации Президента
Республики Казахстан -
начальника Государственно-
правового управления,
заместителем председателя,
Дунаева                     - Министра финансов Республики
Армана Галиаскаровича         Казахстан;
строку:
"Федотов                    - государственный инспектор
Виктор Данилович              Государственно-правового отдела
Администрации Президента,
секретарь Комиссии"
изложить в следующей редакции:
"Федотов                    - главный инспектор Отдела
Виктор Данилович              правоохранительной деятельности
Государственно-правового
управления Администрации
Президента Республики
Казахстан, секретарь";
вывести из состава указанной Комиссии: Рогова И.И.,
Досаева Е.А.;
6) в  распоряжение Президента Республики Казахстан от 18 апреля 2002 года N 323 "Об утверждении состава Комиссии по высшим воинским и иным званиям, классным чинам":
ввести в состав Комиссии по высшим воинским и иным званиям, классным чинам:
Мухамеджанова               - заместителя Руководителя
Бауржана Алимовича            Администрации Президента
Республики Казахстан -
начальника Государственно-
правового управления,
председателем,
Абулхатаева                 - заведующего Отделом
Марата Каримовича             правоохранительной деятельности
Государственно-правового
управления Администрации
Президента Республики Казахстан,
Бектурганова                - заведующего Отделом кадровой
Ерсултана Утегуловича         политики Управления
организационно-контрольной
работы и кадровой политики
Администрации Президента
Республики Казахстан,
Бурлакова                   - депутата Сената Парламента
Леонида Николаевича           Республики Казахстан
(по согласованию);
вывести из состава указанной Комиссии: Рогова И.И., Кима Г.В., Мухамеджанова У.Б., Судьина А.С.;

7) Күші жойылды - ҚР Президентінің 2012.05.08 № 325 Жарлығымен.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президенті

7) утратил силу Указом Президента РК от 08.05.2012 № 325.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан