Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 12 қазандағы N 471 Жарлығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 25 қаңтардағы N 1514 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 22 қыркүйектегі № 1066 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2010.09.22 № 1066 Жарлығымен.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің "Сот әкімшілігінің жаңа жүйесінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі шаралар туралы" 2000 жылғы 12 қазандағы N 471 Жарлығына мынадай толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты жанындағы Сот әкімшілігі жөніндегі комитет туралы ережеде:
1-тармақ "уақтылы атқаруды" деген сөздерден кейін "және жекелеген негіздемелер бойынша республикалық меншікке айналдырылған (түскен) мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және одан әрі пайдалану жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыруды" деген сөздермен толықтырылсын;
11-тармақ мынадай мазмұндағы 16) тармақшамен толықтырылсын:
"16) жекелеген негіздемелер бойынша республикалық меншікке айналдырылған (түскен) мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және одан әрі пайдалану жөніндегі жұмыстарды ұйымдастырады.".
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 12 октября 2000 года № 471
Указ Президента Республики Казахстан от 25 января 2005 года № 1514. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 22 сентября 2010 года № 1066
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 22.09.2010 № 1066.
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 12 октября 2000 года N 471 "О мерах по обеспечению функционирования новой системы судебного администрирования" следующие дополнения:
в Положении о Комитете по судебному администрированию при Верховном Суде Республики Казахстан, утвержденном вышеназванным Указом:
пункт 1 дополнить словами "и организацию работ по учету, хранению, оценке и дальнейшему использованию имущества, обращенного (поступившего) в республиканскую собственность по отдельным основаниям";
пункт 11 дополнить подпунктом 16) следующего содержания:
"16) организует работы по учету, хранению, оценке и дальнейшему использованию имущества, обращенного (поступившего) в республиканскую собственность по отдельным основаниям.".
2. Правительству Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан