Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің Гуманитарлық ынтымақтастығы туралы келісімді бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 23 мамырдағы N 120 Жарлығы
"Президент пен Үкімет актілерінің
жинағында" жариялануға тиіс
"Қазақстан Республикасының халықаралық шарттары туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 30 мамырдағы Заңының  15-бабының  1) тармақшасына сәйкес  ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қоса беріліп отырған 2005 жылғы 26 тамызда Қазан қаласында жасалған Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің Гуманитарлық ынтымақтастығы туралы келісім бекітілсін.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

Об утверждении Соглашения о гуманитарном сотрудничестве государств-участников Содружества Независимых Государств
Указ Президента Республики Казахстан от 23 мая 2006 года N 120
Подлежит опубликованию в
"Собрании актов Президента
и Правительства"
В соответствии с подпунктом 1)  статьи 15  Закона Республики Казахстан от 30 мая 2005 года "О международных договорах Республики Казахстан"  ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Утвердить прилагаемое Соглашение о гуманитарном сотрудничестве государств-участников Содружества Независимых Государств, совершенное в городе Казани 26 августа 2005 года.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Прим. РЦПИ: текст Соглашения не прилагался