Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 2 сәуірдегі N 839 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 19 қыркүйектегі N 178 Жарлығы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасы Президентінің жанынан Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес және мемлекеттік қызметшілердің қызмет этикасын сақтауы мәселелері жөніндегі комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 2 сәуірдегі N 839  Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 10, 92-құжат; N 32, 339-құжат; 2003 ж., N 9, 92-құжат; 2004 ж., N 14, 171-құжат; N 51, 671-құжат; 2005 ж., N 43, 573-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес және мемлекеттік қызметшілердің қызмет этикасын сақтауы мәселелері жөніндегі комиссияның құрамына:
Иманғалиев Нұртілеу Иманғалиұлы - "Қазақстан" республикалық телерадиокорпорациясы" АҚ басқармасының төрағасы (келісім бойынша),
Коржова Наталья Артемовна - Қазақстан Республикасы Қаржы министрі,
Шабдарбаев Амангелді Смағұлұлы - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің төрағасы енгізілсін;
аталған Комиссияның құрамынан Ғ.Т.Доскен, А.Ғ.Дунаев, Н.Н.Дүтбаев шығарылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 2 апреля 2002 года N 839
Указ Президента Республики Казахстан от 19 сентября 2006 года N 178
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 2 апреля 2002 года N 839 "Об образовании Комиссии при Президенте Республики Казахстан по вопросам борьбы с коррупцией и соблюдения служебной этики государственными служащими" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 10, ст. 92; N 32, ст. 339; 2003 г., N 9, ст. 92; 2004 г., N 14, ст. 171; N 51, ст. 671; 2005 г. N 43, ст. 573) следующие изменения:
ввести в состав Комиссии при Президенте Республики Казахстан по вопросам борьбы с коррупцией и соблюдения служебной этики государственными служащими, утвержденный вышеназванным Указом:
Имангалиева Нуртлеу Имангалиевича - председателя правления АО "Республиканская телерадиокорпорация "Казахстан" (по согласованию),
Коржову Наталью Артемовну - Министра финансов Республики Казахстан,
Шабдарбаева Амангельды Смагуловича - Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан;
вывести из состава указанной Комиссии: Доскена Г.Т., Дунаева А.Г., Дутбаева Н.Н.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан