Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 19 наурыздағы N 1042 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 8 қаңтардағы N 238 Жарлығы
ҚР ПҮАЖ-ында және
республикалық баспасөзде
жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Адам құқықтары жөніндегі комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 19 наурыздағы N 1042  Жарлығына  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 11, 125-құжат; 2004 ж., N 15, 183-құжат; 2005 ж., N 21, 247-құжат; 2006 ж., N 20, 195-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Адам құқықтары жөніндегі комиссияның  құрамына :
Тұрсынов                - Қазақстан Республикасы Президенті
Сағынбек Тоқабайұлы       Әкімшілігінің Әлеуметтік-саяси бөлімі
меңгерушісінің орынбасары, Комиссия
төрағасы
болып енгізілсін;
аталған Комиссияның құрамынан Ж.М.Әбділдин шығарылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2003 года N 1042
Указ Президента Республики Казахстан от 8 января 2007 года N 238
Подлежит опубликованию
в САПП РК и
республиканской печати
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в  Указ  Президента Республики Казахстан от 19 марта 2003 года N 1042 "О Комиссии по правам человека при Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 11, ст. 125; 2004 г., N 15, ст. 183; 2005 г., N 21, ст. 247; 2006 г., N 20, ст. 195) следующие изменения:
ввести в состав Комиссии по правам человека при Президента Республики Казахстан, утвержденный названным Указом:
Турсунова               - заместителя заведующего Социально-
Сагинбека Токабаевича     политическим отделом Администрации
Президента Республики Казахстан,
председателем Комиссии;
вывести из состава названной Комиссии Абдильдина Ж.М.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан