Қазақстан Республикасы Презндентінің 2005 жылғы 23 сәуірдегі N 1560 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Презндентінің 2007 жылғы 24 қазандағы N 428 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 9 сәуірдегі № 791 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 09.04.2014 № 791 Жарлығымен.
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1.»"Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Кәсіпкерлер кеңесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 23 сәуірдегі N 1560  Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 17, 199-құжат; 2006 ж., N 18, 166-құжат; 2007 ж., N 13, 145-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Кәсіпкерлер кеңесінің құрамына мыналар енгізілсін:
Бозымбаев                - "Самұрық" мемлекеттік активтерді басқару
Қанат Алдабергенұлы        жөніндегі қазақстандық холдингі"
акционерлік қоғамы басқармасының
төрағасы (келісім бойынша),
Қожасбай                 - Қазақстанның Сауда-өнеркәсіп палатасының
Ерлан Сәдуақасұлы          президенті (келісім бойынша),
Сұлтанов                 - Қазақстан Республикасының Экономика және
Бақыт Тұрлыханұлы          бюджеттік жоспарлау министрі,
Сапарбаев                - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Бердібек Машбекұлы         халықты әлеуметтік қорғау министрі,
Шөкеев                   - Қазақстан Республикасы Премьер-
Өмірзақ Естайұлы           Министрінің орынбасары;
"Перуашев                - "Атамекен" Қазақстан кәсіпкерлері мен
Азат Тұрлыбекұлы           жұмыс берушілерінің жалпыұлттық одағы"
заңды тұлғалар бірлестігі басқармасының
төрағасы (келісім бойынша)"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Перуашев                - "Атамекен" Одағы" Қазақстан ұлттық
Азат Тұрлыбекұлы           экономикалық палатасы" заңды тұлғалар
бірлестігінің басқарма төрағасы (келісім
бойынша)";
көрсетілген Кеңес құрамынан Г.Ж.Қарағұсова, А.Е.Мусин, С.М.Мыңбаев шығарылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 23 апреля 2005 года N 1560
Указ Президента Республики Казахстан от 24 октября 2007 года N 428. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 9 апреля 2014 года № 791
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 09.04.2014 № 791.
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ :
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 23 апреля 2005 года N 1560 "Об образовании Совета предпринимателей при Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 17, ст. 199; 2006 г., N 18, ст. 166; 2007 г, N 13, ст. 145) следующие изменения:
ввести в состав Совета предпринимателей при Президенте Республики Казахстан, утвержденный названным Указом:
Бозумбаева               - председателя правления акционерного
Каната Алдабергеновича     общества "Казахстанский холдинг по
управлению государственными активами
"Самрук" (по согласованию),
Кожасбая                - президента Торгово-промышленной палаты
Ерлана Садуакасовича      Казахстана (по согласованию),
Султанова               - Министра экономики и бюджетного
Бахыта Турлыхановича      планирования Республики Казахстан,
Сапарбаева              - Министра труда и социальной защиты
Бердибека Машбековича     населения Республики Казахстан,
Шукеева                 - Заместителя Премьер-Министра
Умирзака Естаевича        Республики Казахстан;
строку:
"Перуашев               - председатель правления объединения
Азат Турлыбекулы          юридических лиц "Общенациональный
союз предпринимателей и работодателей
Казахстана "Атамекен" (по согласованию)"
изложить в следующей редакции:
"Перуашев               - председатель правления объединения
Азат Турлыбекулы          юридических лиц "Национальная
экономическая палата Казахстана
"Союз "Атамекен" (по согласованию)";
вывести из состава указанного Совета: Карагусову Г.Д., Мусина А.Е., Мынбаева С.М.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан