2008 жылы Қазақстан Республикасындағы Украина жылын өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 27 қарашадағы N 448 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
және республикалық баспасөзде
жариялануға тиіс
Қазақстан Республикасы мен Украина арасындағы ынтымақтастықты  жандандырып, экономикалық, ғылыми-техникалық және гуманитарлық салалардағы байланыстарды нығайту және Қазақстан Республикасының Президенті мен Украина Президенті кездесулерінің барысында қол жеткізілген уағдаластықтарды орындау мақсатында  ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. 2008 жылы Қазақстан Республикасындағы Украина жылы өткізілсін.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі 2008 жылы Қазақстан Республикасындағы Украина жылын дайындау мен өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетін құрып, көрсетілген іс-шараны қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы Жарлықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігіне жүктелсін.
4. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О проведении в 2008 году Года Украины в Республике Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 27 ноября 2007 года N 448
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства Республики
Казахстан и республиканской печати
В целях активизации сотрудничества и укрепления связей между Республикой Казахстан и Украиной в экономической, научно-технической и гуманитарной сферах и выполнения договоренностей, достигнутых в ходе встреч Президента Республики Казахстан и Президента Украины,  ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Провести в 2008 году Год Украины в Республике Казахстан.
2. Правительству Республики Казахстан сформировать организационный комитет по подготовке и проведению в 2008 году Года Украины в Республике Казахстан и обеспечить финансирование указанного мероприятия.
3. Контроль за исполнением настоящего Указа возложить на Администрацию Президента Республики Казахстан.
4. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан