Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 25 шілдедегі N 155 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 21 наурыздағы N 556 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
және республикалық баспасөзде
жариялануға тиіс.
"Байқоңыр" кешеніндегі Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін жетілдіру және заңды құзырын сақтау мақсатында  ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Байқоңыр" кешеніндегі Қазақстан Республикасы Президентінің арнаулы өкілі туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 25 шілдедегі N 155  Жарлығына  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 27, 277-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің "Байқоңыр" кешеніндегі арнаулы өкілі туралы  ережеде :
3-тармақтағы  "және Президент Әкімшілігі Басшысының" деген сөздер алып тасталсын;
10-тармақта :
1) тармақшадағы "алуға құқығы бар. Орталық мемлекеттік органдар және лауазымды адамдар үшін міндетті болып табылатын қажетті ақпарат, құжаттар және өзге де материалдар, егер арнаулы өкіл өзге мерзім белгілемесе, Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі белгілеген жеті күн мерзімде табыс етіледі;" деген сөздер "алуға;" деген сөзбен ауыстырылсын;
14) тармақшадағы  "беруге;" деген сөз "беруге құқығы бар." деген сөздермен ауыстырылып, 2), 3) және 15) тармақшалар алып тасталсын;
11-тармақ  алып тасталсын;
12-тармақта:
1) тармақшадағы  ", сондай-ақ іс-жүргізу барысына Президент Әкімшілігінің талаптарына сәйкес жауап береді" деген сөздер алып тасталсын.
13-тармақта :
бірінші бөлігіндегі "Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің" деген сөздер алып тасталсын;
екінші бөлігі алып тасталсын;
14-тармақ  алып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Қызылорда облысының әкімі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) өздерінің бұрынғы жарияланған актілерін осы Жарлықпен сәйкестікке келтірсін;
2) осы Жарлықтан туындайтын өзге де шаралар қабылдасын.
3. Осы Жарлықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігіне жүктелсін.
4. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                             Н.Назарбаев

О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 25 июля 2006 года N 155
Указ Президента Республики Казахстан от 21 марта 2008 года N 556
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан
В целях совершенствования системы государственного управления и соблюдения юрисдикции Республики Казахстан на комплексе "Байконур"  ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в  Указ  Президента Республики Казахстан от 25 июля 2006 года N 155 "Об утверждении Положения о специальном представителе Президента Республики Казахстан на комплексе "Байконур" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 27, ст. 277) следующие изменения:
в  Положении  о специальном представителе Президента Республики Казахстан на комплексе "Байконур", утвержденном названным Указом:
в  пункте  3 слова "Руководителя Администрации Президента," исключить;
в  пункте  10:
второе предложение подпункта 1) исключить;
подпункты 2), 3) и 15) исключить;
пункт  11  исключить;
в  пункте  12:
в подпункте 1) слова ", а также отвечает за ведение делопроизводства в соответствии с требованиями Администрации Президента" исключить;
в  пункте  13:
в части первой слова "Администрации Президента Республики Казахстан" исключить;
часть вторую исключить;
пункт  14  исключить.
2. Правительству Республики Казахстан и акиму Кызылординской области в установленном законодательством Республики Казахстан порядке:
1) привести свои ранее изданные акты в соответствие с настоящим Указом;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Контроль за исполнением настоящего Указа возложить на Администрацию Президента Республики Казахстан.
4. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                                          Н. Назарбаев