Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы N 523 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 22 қыркүйектегі N 659 Жарлығы
Қазақстан Республикасының
Президенті мен Үкіметі актілерінің
жинағында жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Бизнестің әлеуметтік жауапкершілігі жөніндегі "Парыз" конкурсы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы N 523 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., N 3, 36-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған Жарлықпен құрылған Бизнестің әлеуметтік жауапкершілігі жөніндегі "Парыз" конкурсының лауреаттары атақтарын беру жөніндегі комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Сарбасов                               - Қазақстан Республикасы Еңбек
Ақмәди Әділұлы                           және халықты әлеуметтік
қорғау министрлігінің
департамент директоры,
комиссия хатшысы,
Күрішбаев                              - Қазақстан Республикасы
Ақылбек Қажығұлұлы                       Ауыл шаруашылығы министрі,
Школьник                               - Қазақстан Республикасының
Владимир Сергеевич                       Индустрия және сауда
министрі;
көрсетілген комиссияның құрамынан А.С. Есімов, Ғ.І. Оразбақов, Е.М. Рахымбергенов шығарылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                          Н.Назарбаев

О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 23 января 2008 года № 523
Указ Президента Республики Казахстан от 22 сентября 2008 года № 659
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 23 января 2008 года № 523 "О конкурсе по социальной ответственности бизнеса "Парыз" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 3, ст. 36) следующие изменения:
ввести в состав Комиссии по присуждению званий лауреатов конкурса по социальной ответственности бизнеса "Парыз", образованной названным Указом:
Сарбасова                   - директора департамента
Акмади Адиловича              Министерства труда и социальной
защиты населения Республики
Казахстан, секретарем Комиссии,
Куришбаева                  - Министра сельского хозяйства
Ахылбека Кажигуловича         Республики Казахстан,
Школьника                   - Министра индустрии и торговли
Владимира Сергеевича          Республики Казахстан;
вывести из состава указанной Комиссии: Есимова А.С., Оразбакова Г.И., Рахимбергенова Е.М.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев