Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 7 мамырдағы N 1085 Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 4 наурыздағы N 762 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 12 шілдедегі № 354 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2012.07.12 № 354 Жарлығымен.
"Қазақстан Республикасының қорғанысы және Қарулы Күштері туралы" 2005 жылғы 7 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес ҚАУЛЫ ETEMIH:
1. "Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің құрылымын одан әpi жетілдіру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 7 мамырдағы N 1085 Жарлығына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта :
2) тармақшада:
үшінші абзацтағы "Қарулы Күштер әскер тектерінің қолбасшылары мен" деген сөздер алып тасталсын;
бесінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"жедел-тактикалық - Қарулы Күштер түрлерінің әскер тeктepi қолбасшыларының (бастықтарының) басқармалары, арнайы әскерлердің бас басқармалары (басқармалары);";
3) тармақшада:
екінші абзац "өңірлік қолбасшылық" деген сөздердің алдынан "әскери басқару органдары," деген сөздермен толықтырылсын;
үшінші абзацтағы "әскери-оқу орындары," деген сөздер алып тасталсын;
төртінші абзацта:
"әскери-оқу орындары және" деген сөздер алып тасталсын;
"оқу" деген сөзден кейін "және резервтік" деген сөздермен толықтырылсын;
4) тармақша алып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі:
заңнамада белгіленген тәртіппен Құрлық әскерлері басқару органдарының құрылуын қамтамасыз етсін;
осы Жарлықтан туындайтын өзге де қажетті шаралар қабылдасын.
3. Осы Жарлықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігіне жүктелсін.
4. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                   Н. Назарбаев

О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 7 мая 2003 года № 1085
Указ Президента Республики Казахстан от 4 марта 2009 года № 762. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 12 июля 2012 года № 354
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 12.07.2012 № 354.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 7 января 2005 года "Об обороне и Вооруженных Силах Республики Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ :
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 7 мая 2003 года № 1085 "О мерах по дальнейшему совершенствованию структуры Вооруженных Сил Республики Казахстан" следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 2):
в абзаце третьем слова "командующих родами войск Вооруженных Сил и" исключить;
абзац пятый изложить в следующей редакции:
"оперативно-тактические - управления командующих (начальников) родов войск видов Вооруженных Сил, главные управления (управления) специальных войск;";
в подпункте 3):
абзац второй после слов "Сухопутные войска в составе:" дополнить словами "органы военного управления,";
в абзаце третьем слова "военно-учебные заведения," исключить;
в абзаце четвертом:
слова "военно-учебные заведения и" исключить;
после слова "учебные" дополнить словами "и резервные";
подпункт 4) исключить.
2. Правительству Республики Казахстан:
в установленном законодательством порядке обеспечить образование органов управления Сухопутных войск;
принять иные необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Контроль за исполнением настоящего Указа возложить на Администрацию Президента Республики Казахстан.
4. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев