Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 17 қарашадағы N 691 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 21 мамырдағы N 812 Жарлығы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "1995 жылғы 23 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы Байқоңыр қаласының мәртебесі, ондағы атқарушы өкімет органдарын құрудың тәртібі мен олардың мәртебесі туралы келісімге толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы хаттамаға қол қою туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 17 қарашадағы N 691 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., N 43, 480-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
2-тармақта "Әнуар Ғалимоллаұлы Сәйденовке" деген сөздер "Григорий Александрович Марченкоға" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                      Н. Назарбаев

О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 17 ноября 2008 года № 691
Указ Президента Республики Казахстан от 21 мая 2009 года № 812
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 17 ноября 2008 года № 691 "О подписании Протокола о внесении дополнений и изменений в Соглашение между Республикой Казахстан и Российской Федерацией о статусе города Байконур, порядке формирования и статусе его органов исполнительной власти от 23 декабря 1995 года" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 43, ст. 480) следующее изменение:
в пункте 2 слова "Сайденова Анвара Галимуллаевича" заменить словами "Марченко Григория Александровича".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев