Жаңартылатын энергия жөніндегі халықаралық агенттіктің (ИРЕНА) Жарғысына қол қою туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 23 маусымдағы N 830 Жарлығы
"Қазақстан Республикасының халықаралық шарттары туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 30 мамырдағы Заңының 8-бабына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Жаңартылатын энергия жөніндегі халықаралық агенттіктің (ИРЕНА) Жарғысына Қазақстан Республикасының атынан қол қою туралы ұсыныс мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасының Германия Федеративтік Республикасындағы Елшілігінің кеңесші-уәкілі Әділбек Ғайнеденұлы Әлжановқа Қазақстан Республикасының атынан Жаңартылатын энергия жөніндегі халықаралық агенттіктің (ИРЕНА) Жарғысына қол қоюға өкілеттік берілсін.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                     Н. Назарбаев

О подписании Устава Международного агентства по возобновляемой энергии (ИРЕНА)
Указ Президента Республики Казахстан от 23 июня 2009 года № 830
В соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан от 30 мая 2005 года "О международных договорах Республики Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Одобрить предложение о подписании от имени Республики Казахстан Устава Международного агентства по возобновляемой энергии (ИРЕНА).
2. Уполномочить советника-посланника Посольства Республики Казахстан в Федеративной Республике Германия Альжанова Адильбека Гайнеденовича подписать от имени Республики Казахстан Устав Международного агентства по возобновляемой энергии (ИРЕНА).
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев