Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің Көші-қон органдары басшыларының кеңесін құру туралы келісімге толықтыру енгізу туралы хаттамаға қол қою туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 14 қазандағы N 880 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 1126 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2010.12.23 № 1126 Жарлығымен.
Қазақстан Республикасының
Президенті мен Үкіметі актілерінің
жинағында жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қоса беріліп отырған Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің Көші-қон органдары басшыларының кеңесін құру туралы келісімге толықтыру енгізу туралы хаттаманың жобасы мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Кәрім Қажымқанұлы Мәсімов Қазақстан Республикасының атынан Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің Көші-қон органдары басшыларының кеңесін құру туралы келісімге толықтыру енгізу туралы хаттамаға қол қойсын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                     Н. Назарбаев
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2009 жылғы 14 қазандағы
N 880 Жарлығымен
МАҚҰЛДАНҒАН
Жоба
Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің Көші-қон органдары басшыларының кеңесін құру туралы келісімге толықтыру енгізу туралы
ХАТТАМА
Бұдан әрі Тараптар деп аталатын 2007 жылғы 5 қазандағы Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің Көші-қон органдары басшыларының кеңесін құру туралы келісімге (бұдан әрі - Келісім) қатысушы мемлекеттер 2007 жылғы 5 қазандағы Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығын одан әрі дамыту тұжырымдамасының 4.5-тармағын іске асыру мақсатында
төмендегілер туралы келісті:
1-бап
Келісімге қосымша болып табылатын Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің Көші-қон органдары басшыларының кеңесі туралы ереженің 3-бөлімі мынадай мазмұндағы төртінші абзацпен толықтырылсын:
"ТМД-ның салалық ынтымақтастық органдарының Кеңестің құзыретіне жататын көші-қон саласындағы мәселелер жөніндегі қызметін үйлестіруге;".
2-бап
Осы Хаттама қол қойылған күнінен бастап, ал заңнамасы оның күшіне енуі үшін қажетті мемлекетішілік рәсімдерді орындауды талап ететін Тараптар үшін - көрсетілген рәсімдерді орындағаны туралы жазбаша хабарламаны депозитарий алған күнінен бастап күшіне енеді.
200_ жылғы ___________ қаласында орыс тіліндегі бір түпнұсқа данада жасалды. Түпнұсқа данасы Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының Атқарушы комитетінде сақталады, ол осы Хаттамаға қол қойған әрбір мемлекетке оның расталған көшірмесін жібереді.
Әзірбайжан Республикасы үшін        Молдова Республикасы үшін
Армения Республикасы үшін           Ресей Федерациясы үшін
Беларусь Республикасы үшін          Тәжікстан Республикасы үшін
Грузия үшін                         Түрікменстан үшін
Қазақстан Республикасы үшін         Өзбекстан Республикасы үшін
Қырғыз Республикасы үшін            Украина үшін

О подписании Протокола о внесении дополнения в Соглашение об образовании Совета руководителей миграционных органов государств-участников Содружества Независимых Государств
Указ Президента Республики Казахстан от 14 октября 2009 года № 880. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 23 декабря 2010 года № 1126
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 23.12.2010 № 1126.
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Одобрить прилагаемый проект Протокола о внесении дополнения в Соглашение об образовании Совета руководителей миграционных органов государств-участников Содружества Независимых Государств.
2. Премьер-Министру Республики Казахстан Масимову Кариму Кажимкановичу подписать от имени Республики Казахстан Протокол о внесении дополнения в Соглашение об образовании Совета руководителей миграционных органов государств-участников Содружества Независимых Государств.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев
ОДОБРЕН
Указом Президента
Республики Казахстан
от 14 октября 2009 года № 880
Проект
ПРОТОКОЛ
о внесении дополнения в Соглашение об образовании Совета руководителей миграционных органов государств-участников Содружества Независимых Государств
Государства-участники Соглашения об образовании Совета руководителей миграционных органов государств-участников Содружества Независимых Государств от 5 октября 2007 года (далее - Соглашение), именуемые в дальнейшем Сторонами, в целях реализации пункта 4.5 Концепции дальнейшего развития Содружества Независимых Государств от 5 октября 2007 года
согласились о нижеследующем:
Статья 1
Раздел 3 Положения о Совете руководителей миграционных органов государств-участников Содружества Независимых Государств, являющегося приложением к Соглашению, дополнить абзацем четвертым следующего содержания:
"координировать деятельность органов отраслевого сотрудничества СНГ по вопросам в сфере миграции, находящимся в компетенции Совета;".
Статья 2
Настоящий Протокол вступает в силу с даты его подписания, а для Сторон, законодательство которых требует выполнения внутригосударственных процедур, необходимых для его вступления в силу, с даты получения депозитарием письменного уведомления о выполнении указанных процедур.
Совершено в городе _________ года в одном подлинном экземпляре на русском языке. Подлинный экземпляр хранится в Исполнительном комитете Содружества Независимых Государств, который направит каждому государству, подписавшему настоящий Протокол, его заверенную копию.
За Азербайджанскую Республику         За Республику Молдова
За Республику Армения                 За Российскую Федерацию
За Республику Беларусь                За Республику Таджикистан
За Грузию                             За Туркменистан
За Республику Казахстан               За Республику Узбекистан
За Кыргызскую Республику              За Украину