Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарынын күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 13 сәуірдегі № 47 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) «Қазақстан Республикасының 2004 - 2015 жылдарға арналған экологиялық қауіпсіздігі тұжырымдамасы туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 3 желтоқсандағы № 1241 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 47, 523-құжат);
2) «Қазақстан Республикасының 2007 - 2024 жылдарға арналған орнықты дамуға көшу тұжырымдамасы туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 14 қарашадағы № 216 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 44, 478-құжат).
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                  Н. Назарбаев

О признании утратившими силу некоторых указов Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 13 апреля 2011 года № 47
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Признать утратившими силу:
1) Указ Президента Республики Казахстан от 3 декабря 2003 года № 1241 "О Концепции экологической безопасности Республики Казахстан на 2004-2015 годы" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 47, ст. 523);
2) Указ Президента Республики Казахстан от 14 ноября 2006 года № 216 "О Концепции перехода Республики Казахстан к устойчивому развитию на 2007-2024 годы" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 44, ст. 478).
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев