Қазақстан Республикасы Президенті Күзет қызметінің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 7 қыркүйектегі № 147қ Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 4 мамырдағы № 814 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 04.05.2014 N 814 Жарлығымен.
«Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі туралы» 1995 жылғы 3 қазандағы Қазақстан Республикасы Заңының 4-1-бабына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - ҚР Президентінің 15.04.2013 N 541 Жарлығымен.
1. Құпия.
2. Қазақстан Республикасы Президентінің мынадай жарлықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) "Жоғары офицерлік және басшы құрамның адамдары атқаратын лауазымдар тізбесі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 12 мамырдағы № 392 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 20, 201-құжат):
аталған Жарлыққа 4-қосымша мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Президенті Күзет қызметінің жоғары офицерлік құрамының адамдары атқаруы тиіс лауазымдар тізбесі
Президент Күзет қызметінің бастығы            - генерал-лейтенант
Күзет қызметі бастығының бірінші
орынбасары - Президент қауіпсіздік
қызметінің бастығы                            - генерал-майор
Күзет қызметі бастығының орынбасары           - генерал-майор";
2) "Қазақстан Республикасының әскери қызметшілері, құқық қорғау органдары, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі өртке қарсы қызмет органдары мен прокуратура органдарының қызметкерлері лауазымдарының санаттары бойынша тізілімдерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылы 17 қаңтардағы № 1283 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 30, 380-құжат; 2008 ж., № 14, 123-құжат):
аталған Жарлыққа 8-қосымшада:
"С-S-2" санаты мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Аппарат басшысының орынбасары";
"С-S-3" санаты мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Заң қызметінің бастығы";
3) құпия;
4) "Қазақстан Республикасының мемлекеттік бюджеті және Ұлттық Банкінің сметасы (бюджеті) есебінен қамтылған Қазақстан Республикасы органдары қызметкерлеріне еңбекақы төлеудің бірыңғай жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 17 қаңтардағы № 1284 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 19, 234-құжат; 2005 ж., № 27, 329-құжат; 2006 ж., № 38, 420-құжат; № 39, 429-құжат; 2008 ж., № 14, 123-құжат; 2010 ж., № 51, 466-құжат):
2-тармақтың бірінші абзацындағы ", 15-1" цифрлары алып тасталсын;
15-1-қосымша алып тасталсын.
3. Құпия.
4. Осы Жарлық 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. НАЗАРБАЕВ

О некоторых вопросах Службы охраны Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 7 сентября 2011 года № 147с. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 4 мая 2014 года № 814
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 04.05.2014 № 814.
В соответствии со статьей 4-1 Закона Республики Казахстан от 3 октября 1995 года "О Службе охраны Президента Республики Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:
Сноска. Преамбула в редакции Указа Президента РК от 15.04.2013 № 541.
1. Секретно.
2. Внести изменения и дополнение в следующие указы Президента Республики Казахстан:
1) в Указ Президента Республики Казахстан от 12 мая 2000 года № 392 "О перечне должностей, замещаемых лицами высшего офицерского и начальствующего состава" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 20, ст. 201):
приложение 4 к названному Указу изложить в следующей редакции:
"Перечень должностей Службы охраны Президента Республики Казахстан, подлежащих замещению лицами высшего офицерского состава
Начальник Службы охраны Президента             - генерал-лейтенант
Первый заместитель начальника Службы охраны
- начальник Службы Президента безопасности     - генерал-майор
Заместитель начальника Службы охраны           - генерал-майор";
2) в Указ Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года № 1283 "Об утверждении реестров должностей военнослужащих, сотрудников правоохранительных органов, государственной противопожарной службы Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям и органов прокуратуры Республики Казахстан по категориям" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 30, ст. 380; 2008 г., № 14, ст. 123):
в приложении 8 к названному Указу:
категорию "C-S-2" дополнить строкой следующего содержания:
"Заместитель руководителя аппарата";
категорию "C-S-3" дополнить строкой следующего содержания:
"Начальник юридической службы";
3)секретно;
4) в Указ Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года № 1284 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета и сметы (бюджета) Национального Банка Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 19, ст. 234; 2005 г., № 27, 329; 2006 г., № 38, ст. 420; № 39, ст. 429; 2008 г., № 14, ст.123; 2010 г., № 51, ст. 466):
в абзаце первом пункта 2 цифры ", 15-1" исключить;
приложение 15-1 исключить.
3. Секретно.
4. Настоящий Указ вводится в действие с 1 января 2012 года.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ