1997 жылғы 28 наурыздағы Психикалық бұзылушылықтардан зардап шегетін адамдарды мәжбүрлеп емдеу жүргізу үшін беру туралы конвенцияны іске асыру мәселелері бойынша Қазақстан Республикасының құзыретті органын тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 17 сәуірдегі № 549 Жарлығы
Қазақстан Республикасының
Президенті мен Үкіметі актілерінің
жинағында жариялануға тиіс
1997 жылғы 28 наурыздағы Психикалық бұзылушылықтардан зардап шегетін адамдарды мәжбүрлеп емдеу жүргізу үшін беру туралы конвенцияның 6-бабын орындау мақсатында ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. 1997 жылғы 28 наурыздағы Психикалық бұзылушылықтардан зардап шегетін адамдарды мәжбүрлеп емдеу жүргізу үшін беру туралы конвенцияны іске асыру мәселелері бойынша Қазақстан Республикасының құзыретті органы болып Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы тағайындалсын.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі қабылданған шешім туралы Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының Атқарушы комитетін хабардар етсін.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н.Назарбаев

О назначении компетентного органа Республики Казахстан по вопросам реализации Конвенции о передаче лиц, страдающих психическими расстройствами, для проведения принудительного лечения от 28 марта 1997 года
Указ Президента Республики Казахстан от 17 апреля 2013 года № 549
Подлежит опубликованию в
Собрании актов Президента и
Правительства Республики Казахстан
В целях исполнения статьи 6 Конвенции о передаче лиц, страдающих психическими расстройствами, для проведения принудительного лечения от 28 марта 1997 года ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Назначить компетентным органом Республики Казахстан по вoпpocaм реализации Конвенции о передаче лиц, страдающих психическими расстройствами, для проведения принудительного лечения от 28 марта 1997 года, Генеральную прокуратуру Республики Казахстан.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить Исполнительный комитет Содружества Независимых Государств о принятом решении.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев