Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 17 сәуірдегі № 550 Жарлығы
Қазақстан Республикасының
Президенті мен Үкіметі актілерінің
жинағында жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің мынадай жарлықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) «Қазақстан Республикасы Президентінің Қазақстан халқына жолдауының жобасын дайындау, келісу және Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына ұсыну, Қазақстан Республикасы Президентінің актілері мен тапсырмаларының жобаларын дайындау, келісу, қол қоюға ұсыну, Қазақстан Республикасы Президентінің Қазақстан халқына жолдауын іске асыру, Қазақстан Республикасы Президентінің актілері мен тапсырмаларының орындалуын бақылауды жүзеге асыру және Қазақстан Республикасы Президентінің нормативтік құқықтық жарлықтарына мониторинг жүргізу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 27 сәуірдегі № 976 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 28, 215-құжат; 2012 ж., № 43, 569-құжат; № 68, 976-құжат):
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің Қазақстан халқына жолдауының жобасын дайындау, келісу және Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына ұсыну, Қазақстан Республикасы Президентінің актілері мен тапсырмаларының жобаларын дайындау, келісу, қол қоюға ұсыну, Қазақстан Республикасы Президентінің Қазақстан халқына жолдауын іске асыру, Қазақстан Республикасы Президентінің актілері мен тапсырмаларының орындалуын бақылауды жүзеге асыру және Қазақстан Республикасы Президентінің нормативтік құқықтық жарлықтарына мониторинг жүргізу қағидаларында:
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«7. Үкімет енгізетін Қазақстан Республикасының Президенті актілерінің жобаларына әзірлеуші мемлекеттік органның, Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің (бұдан әрі - Әділет министрлігі), бюджеттік жоспарлау жөніндегі уәкілетті органның бірінші басшылары, Премьер-Министр, Премьер-Министр Кеңсесінің Басшысы міндетті түрде виза қояды.»;
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«9. Қазақстан Республикасының Президентіне тікелей бағынатын және есеп беретін мемлекеттік органдар, сондай-ақ өзге де мемлекеттік органдар енгізетін Қазақстан Республикасының Президенті актілерінің жобаларына әзірлеуші мемлекеттік органның, Әділет министрлігінің, бюджеттік жоспарлау жөніндегі уәкілетті органның басшылары және қажет болған кезде Премьер-Министр, Премьер-Министр Кеңсесінің Басшысы міндетті түрде виза қояды.»;
12-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в некоторые указы Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 17 апреля 2013 года № 550
Подлежит опубликованию в
Собрании актов Президента и
Правительства Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести изменения и дополнения в следующие указы Президента Республики Казахстан:
1) в Указ Президента Республики Казахстан от 27 апреля 2010 года № 976 «Об утверждении Правил подготовки, согласования и представления на рассмотрение Президенту Республики Казахстан проекта послания Президента Республики Казахстан к народу Казахстана, подготовки, согласования и представления на подпись проектов актов и поручений Президента Республики Казахстан, реализации послания Президента Республики Казахстан к народу Казахстана, осуществления контроля за исполнением актов и поручений Президента Республики Казахстан и проведения мониторинга нормативных правовых указов Президента Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 28, ст. 215; 2012 г., № 43, ст. 569; № 68, ст. 976):
в Правилах подготовки, согласования и представления на рассмотрение Президенту Республики Казахстан проекта послания Президента Республики Казахстан к народу Казахстана, подготовки, согласования и представления на подпись проектов актов и поручений Президента Республики Казахстан, реализации послания Президента Республики Казахстан к народу Казахстана, осуществления контроля за исполнением актов и поручений Президента Республики Казахстан и проведения мониторинга нормативных правовых указов Президента Республики Казахстан, утвержденных вышеназванным Указом:
пункт 7 изложить в следующей редакции:
«7. Проекты актов Президента Республики Казахстан, вносимые Правительством, в обязательном порядке визируются первыми руководителями государственного органа-разработчика, Министерства  юстиции Республики Казахстан (далее - Министерство юстиции), уполномоченного органа по бюджетному планированию, Премьер-Министром, Руководителем Канцелярии Премьер-Министра.»;
пункт 9 изложить в следующей редакции:
«9. Проекты актов Президента Республики Казахстан, вносимые государственными органами, непосредственно подчиненными и подотчетными Президенту Республики Казахстан, а также иными государственными органами, в обязательном порядке визируются руководителями государственного органа-разработчика, Министерства юстиции, уполномоченного органа по бюджетному планированию и при необходимости Премьер-Министром, Руководителем Канцелярии Премьер-Министра.»;
пункт 12 изложить в следующей редакции:

«12. Қазақстан Республикасы Президентінің Премьер-Министрдің Кеңсесінде пысықталып енгізілетін актісінің жобасына әзірлеуші мемлекеттік органның, Әділет министрлігінің, бюджеттік жоспарлау жөніндегі уәкілетті органның бірінші басшыларының визалары бар, бұрын Үкіметке енгізілген Қазақстан Республикасының Президенті актісінің жобасын қоса беруге жол беріледі.»;
14-тармақ алып тасталсын;
29-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«29. Мемлекеттік органдар мен ұйымдар Қазақстан Республикасының Президенті тапсырмаларының жобасы түскен күннен бастап үш жұмыс күні ішінде, ал халықаралық іс-шараның қорытындылары бойынша екі жұмыс күні ішінде оны қарауды және келісуді қамтамасыз етеді. Бұл ретте іске асырылуы қаржыландыруды талап ететін тапсырмалардың жобалары міндетті түрде бюджеттік жоспарлау жөніндегі уәкілетті органмен келісіледі.»;
30-тармақтың 2) тармақшасы алып тасталсын;
33-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«33. Мемлекеттік органдар мен ұйымдар Қазақстан Республикасы Президентінің қатысуымен өтетін өңірлік сапарлардың, қоғамдық маңызы бар іс-шаралар мен кеңестердің, сондай-ақ халықаралық іс-шаралардың қорытындылары бойынша Қазақстан Республикасы Президенті тапсырмаларының әзірленген жобаларын мүдделі мемлекеттік органдармен және ұйымдармен, Премьер-Министрмен келісуді қамтамасыз етеді және оны жеті жұмыс күні ішінде Президент Әкімшілігіне енгізеді.»;
2) «Қазақстан Республикасының халықаралық шарттарының орындалуы туралы ақпаратты дайындау және оны Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізу, сондай-ақ Қазақстан Республикасы қатысушысы болып табылатын халықаралық ұйымдар шешімдерінің жобаларын келісу және оларды іске асыру, Қазақстан Республикасы Президентінің қатысуымен өтетін Қазақстан Республикасының халықаралық іс-шараларын дайындау және қол жеткізілген уағдаластықтарды орындау мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 12 тамыздағы № 1037 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 46, 416-құжат):
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының халықаралық шарттарының орындалуы туралы ақпаратты дайындау және оны Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізу, сондай-ақ Қазақстан Республикасы қатысушысы болып табылатын халықаралық ұйымдар шешімдерінің жобаларын келісу және оларды іске асыру, Қазақстан Республикасы Президентінің қатысуымен өтетін Қазақстан Республикасының халықаралық іс-шараларын дайындау және қол жеткізілген уағдаластықтарды орындау қағидаларында:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

«12. К вносимому проекту акта Президента Республики Казахстан, доработанному в Канцелярии Премьер-Министра, допускается прикладывать ранее внесенный в Правительство проект акта Президента Республики Казахстан с визами первых руководителей государственного органа-разработчика, Министерства юстиции, уполномоченного органа по бюджетному планированию.»;
пункт 14 исключить;
пункт 29 изложить в следующей редакции:
«29. Государственные органы и организации обеспечивают рассмотрение и согласование проекта поручения Президента Республики Казахстан в течение трех рабочих дней со дня его поступления, а по итогам международного мероприятия в течение двух рабочих дней. При этом проекты поручений, реализация которых требует финансирования, в обязательном порядке согласовываются с уполномоченным органом по бюджетному планированию.»;
подпункт 2) пункта 30 исключить;
пункт 33 изложить в следующей редакции:
«33. Государственные органы и организации обеспечивают согласование разработанных проектов поручений Президента Республики Казахстан с заинтересованными государственными органами и организациями, Премьер-Министром и вносят его в Администрацию Президента по итогам региональных поездок, общественно значимых мероприятий и совещаний, а также международных мероприятий с участием Президента Республики Казахстан в течение семи рабочих дней.»;
2) в Указ Президента Республики Казахстан от 12 августа 2010 года № 1037 «О вопросах подготовки информации о выполнении международных договоров Республики Казахстан и представления ее на рассмотрение Президента Республики Казахстан, а также согласования проектов решений международных организаций, участницей которых является Республика Казахстан, и их реализации, подготовки международных мероприятий Республики Казахстан с участием Президента Республики Казахстан и выполнения достигнутых договоренностей» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 46, ст. 416):
в Правилах подготовки информации о выполнении международных договоров Республики Казахстан и представления ее на рассмотрение Президента Республики Казахстан, а также согласования проектов решений международных организаций, участницей которых является Республика Казахстан, и их реализации, подготовки международных мероприятий Республики Казахстан с участием Президента Республики Казахстан и выполнения достигнутых договоренностей, утвержденных вышеназванным Указом:
пункт 2 изложить в следующей редакции:

«2. Орталық мемлекеттік органдар жыл сайын 10 қарашадан кешіктірмей Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігіне (бұдан әрі - СІМ):
1) осы Қағидаларға 123-қосымшаларға сәйкес нысандар бойынша мәліметтерді қамтитын, күшіне енген халықаралық шарттардың ағымдағы жыл ішінде орындалу барысы туралы;
2) осы Қағидаларға 45-қосымшаларға сәйкес нысандар бойынша мәліметтерді қамтитын, қол қойылған және күшіне енбеген халықаралық шарттар бойынша мемлекетішілік рәсімдердің орындалу барысы туралы, оның ішінде олардың орындалмау себептері туралы ақпарат береді.»;
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«4. СІМ орталық мемлекеттік органдар ұсынған ақпаратты жинақтап-қорытады, талдайды және талдау нәтижелері бойынша осы Қағидаларға 6-қосымшаға сәйкес құрылым бойынша сыртқы саяси бағаны қамтитын жиынтық ақпаратты жылына бір рет 10 желтоқсаннан кешіктірмей Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесіне (бұдан әрі - Премьер-Министр Кеңсесі) жібереді. Халықаралық ұйымдардың ұсынымдары болған жағдайда, олардың көшірмелері көрсетілген ақпаратқа қоса беріледі.»;
11-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«11. Халықаралық ұйымдардың шешімдерін іске асыру туралы тұжырымдалған ұсыныстарды орталық мемлекеттік органдар он бес жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігімен (бұдан әрі - Әділет министрлігі), ал қаржы қаражатын бөлу кажет болған жағдайда бюджеттік жоспарлау жөніндегі уәкілетті органмен келіседі және халықаралық ұйымдардың шешімдерін іске асыру туралы келісілген ұсыныстарды СІМ-ге енгізеді.»;
21-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«21. СІМ жоғары деңгейдегі іс-шараларға:
1) іс-шараның тұжырымдамасын;
2) бағдарламаның жобасын;
3) делегация құрамының жобасын;
4) шағын және кеңейтілген құрамдағы келіссөздерге арналған
тезистерді;
5) ел туралы анықтаманы;
6) елдің ішкі саяси және әлеуметтік-экономикалық жағдайы туралы
анықтаманы;
7) елдің сыртқы саясаты туралы анықтаманы;
8) ел басшылығының өмірбаянын;
9) ел басшылығының саяси портреттерін;
10) екіжақты қарым-қатынастар туралы анықтаманы;
11) екіжақты бірлескен комиссияның жұмысы туралы анықтаманы;
12) келіссөздер процесінде шетелдік тарап көтеруі мүмкін мәселелер бойынша Қазақстан ұстанымы баяндалған ақпаратты;
13) қол қоюға жоспарланған құжаттар тізбесін (ағымдағы кездегі құжаттардың жай-күйі туралы ақпаратты, құжаттардың аңдатпасын);
14) шарттық-құқықтық база туралы анықтаманы (жасалған халықаралық шарттар тізбесін);
15) бұрын қол жеткізілген уағдаластықтардың орындалуын талдауды;

«2. Центральные государственные органы ежегодно не позднее 10 ноября вносят в Министерство иностранных дел Республики Казахстан (далее - МИД) информацию:
1) о ходе выполнения в течение текущего года вступивших в силу международных договоров, включающую сведения по формам согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящим Правилам;
2) о ходе выполнения внутригосударственных процедур по подписанным и не вступившим в силу международным договорам, в том числе о причинах их невыполнения, включающую сведения по формам согласно приложениям 4, 5 к настоящим Правилам.»;
пункт 4 изложить в следующей редакции:
«4. МИД обобщает и анализирует представленную центральными государственными органами информацию и по результатам анализа один раз в год не позднее 10 декабря направляет в Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан (далее - Канцелярия Премьер-Министра) сводную информацию, включающую внешнеполитическую оценку, по структуре согласно приложению 6 к настоящим Правилам. К указанной информации прилагаются, в случае наличия, копии рекомендаций международных организаций.»;
пункт 11 изложить в следующей редакции:
«11. В течение пятнадцати рабочих дней центральные государственные органы согласовывают выработанные предложения о реализации решений международных организаций с Министерством юстиции Республики Казахстан (далее - Министерство юстиции), а в случае необходимости выделения финансовых средств - с уполномоченным органом по бюджетному планированию и вносят согласованные предложения о реализации решений международных организаций в МИД.»;
пункт 21 изложить в следующей редакции:
«21. К мероприятиям на высшем уровне МИД обеспечивает подготовку пакета информационно-аналитических материалов, включающего:
1) концепцию мероприятия;
2) проект программы;
3) проект состава делегации;
4) тезисы для переговоров в узком и расширенном составах;
5) справку о стране;
6) справку о внутриполитическом и социально-экономическом положении страны;
7) справку о внешней политике страны;
8) биографии руководства страны;
9) политические портреты руководства страны;
10) справку о двусторонних отношениях;
11) справку о работе совместной двусторонней комиссии;
12) информацию по вопросам, которые могут быть подняты иностранной стороной в процессе переговоров, с изложением по ним казахстанской позиции;
13) перечень документов, планируемых к подписанию (информацию о состоянии документов на текущий момент, аннотацию документов);
14) справку о договорно-правовой базе (перечень заключенных международных договоров);
15) анализ выполнения ранее достигнутых договоренностей;

16) Қазақстан Республикасы Президентінің шетелдерге сапары кезінде - баратын ел басшылығының атына алғысхаттардың жобаларын;
17) мүмкіндігінше баратын ел туралы бейнефильмді;
18) ұлттық мақал-мәтелдер тізімі және осы елдегі белгілі адамдардың нақыл сөздері қоса берілген, жоспарланатын сөздер мен тосттардың жобаларын;
19) электрондық жеткізгіште - алғаш рет кездесетін басшылардың суреттері және мүмкіндігінше Мемлекет басшысының кездесу өткізетін және баратын жерлерінің түрлі-түсті суреттерін қамтитын ақпараттық-талдау материалдары пакетін дайындауды қамтамасыз етеді.
СІМ халықаралық ұйымдар шеңберіндегі іс-шараларға осы Қағидалардың 21-тармағының 1)2)3)4)8)9)10)12)13),  18) және 19) тармақшаларында көрсетілген ақпараттық-талдау материалдарының пакетін дайындауды қамтамасыз етеді.»;
24-26-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
«24. СІМ мүдделі мемлекеттік органдар мен ұйымдардың ұсыныстарын ескере отырып, Сыртқы істер министрі бекіткен іс-шара тұжырымдамасын Президент Әкімшілігіне іс-шараны өткізуден кемінде күнтізбелік отыз күн бұрын енгізеді. Бұл ретте тұжырымдаманы дайындау көзіне қарай жобалары Қазақстан Республикасының мүдделі мемлекеттік органдарымен, Әділет министрлігімен, СІМ-мен және контрагенттермен келісілген, қол қоюға (жасасуға) жоспарланған халықаралық шарттар тұжырымдамаға енгізіледі.
25. Ақпараттық-талдау материалдарының пакетін түпкілікті пысықтау мақсатында СІМ жоғары деңгейдегі іс-шараны өткізуге дейін он жұмыс күні бұрын мүдделі мемлекеттік органдар мен ұйымдардың (құрылымдық бөлімшелердің басшылары деңгейінен төмен емес), Премьер-Министр Кеңсесі мен Президент Әкімшілігі өкілдерінің қатысуымен кеңес өткізеді. Кеңес халықаралық іс-шараны дайындауға жауапты Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрі орынбасарының басшылығымен өткізіледі.
26. СІМ осы Қағидалардың 21-тармағында көрсетілген ақпараттық-талдау материалдарының пакетін жоғары деңгейдегі іс-шараны өткізуден кемінде он бес жұмыс күні бұрын Президент Әкімшілігіне енгізеді.
СІМ өзекті сипат берілген деректерді ескере отырып, пысықталған ақпараттық-талдау материалдарының пакетін жоғары деңгейдегі іс-шараны өткізуден кемінде жеті жұмыс күні бұрын Президент Әкімшілігіне енгізуі мүмкін.
Осы Қағидалардың 21-тармағының 13) тармақшасында көзделген құжаттар тізбесіне осы Қағидалардың 21-тармағының 1) тармақшасында көзделген іс-шара тұжырымдамасына енгізілмеген халықаралық шарттардың жобаларын енгізуге жол берілмейді.
Президент Әкімшілігі ақпараттық-талдау материалдарының пакетіне сараптама және қажеттігіне қарай пысықтау жүргізіп, оны Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізеді.»;

16) при визитах Президента Республики Казахстан в зарубежные страны - проекты благодарственных писем в адрес руководителей страны посещения;
17) по возможности видеофильмы о стране посещения;
18) проекты планируемых выступлений и тостов с приложением списка национальных пословиц, поговорок и изречений известных в данной стране людей;
19) на электронном носителе - фото руководителей, с которыми встречи предстоят впервые, и по возможности цветные фото мест проведения встреч и посещений Главы государства.
К мероприятиям в рамках международных организаций МИД обеспечивает подготовку пакета информационно-аналитических материалов, указанных в подпунктах 1), 2), 3), 4), 8), 9), 10), 12), 13), 18) и 19) пункта 21 настоящих Правил.»;
пункты 24-26 изложить в следующей редакции:
«24. МИД вносит в Администрацию Президента концепцию мероприятия, утвержденную Министром иностранных дел, не менее чем за тридцать календарных дней до проведения мероприятия с учетом предложений заинтересованных государственных органов и организаций. При этом в концепцию включаются планируемые к подписанию (заключению) международные договоры, проекты которых согласованы с заинтересованными государственными органами Республики Казахстан, Министерством юстиции, МИД и контрагентами к моменту подготовки концепции.
25. В целях окончательной доработки пакета информационно- аналитических материалов МИД за десять рабочих дней до проведения мероприятия на высшем уровне проводит совещание с участием представителей заинтересованных государственных органов и организаций (уровень не ниже руководителей структурных подразделений), Канцелярии Премьер-Министра и Администрации Президента. Совещание проводится под руководством заместителя Министра иностранных дел Республики Казахстан, ответственного за подготовку международного мероприятия.
26. Пакет информационно-аналитических материалов, указанных в пункте 21 настоящих Правил, МИД вносит в Администрацию Президента не менее чем за пятнадцать рабочих дней до проведения мероприятия на высшем уровне.
Доработанный с учетом актуализированных данных пакет информационно-аналитических материалов МИД может вносить в Администрацию Президента не менее чем за семь рабочих дней до проведения мероприятия на высшем уровне.
Не допускается включение в перечень документов, предусмотренный подпунктом 13) пункта 21 настоящих Правил, проектов международных договоров, не включенных в концепцию мероприятия, предусмотренную подпунктом 1) пункта 21 настоящих Правил.
Администрация Президента проводит экспертизу и, при необходимости, доработку пакета информационно-аналитических материалов, вносит его на рассмотрение Президенту Республики Казахстан.»;

31 және 32-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
«31. Қол жеткізілген уағдаластықтарды іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Президенті қажеттігіне қарай Қазақстан Республикасының Үкіметіне, мемлекеттік органдар мен ұйымдарға тапсырмалар береді.
Мүдделі мемлекеттік органдар мен ұйымдар іс-шара аяқталғаннан кейін екі жұмыс күні ішінде СІМ-ге тапсырмалар жобасына нақты ұсыныстар береді.
32. СІМ Президент тапсырмаларын дайындауды тіркелген уағдаластықтар негізінде Қазақстан Республикасының Президенті айқындаған тәртіппен жүзеге асырады.
Мүдделі мемлекеттік органдар мен ұйымдар Президент тапсырмаларының жобасы түскен күннен бастап екі жұмыс күні ішінде оны қарауды және келісуді қамтамасыз етеді. Көрсетілген мерзімде жазбаша жауап ұсынылмаған жағдайда Президент тапсырмаларының жобасы ескертулерсіз келісілген болып есептеледі.
СІМ Қазақстан Республикасының Президенті тапсырмаларының жобасын Қазақстан Республикасының Президенті айқындаған тәртіппен, іс-шараны өткізгеннен кейін жеті жұмыс күні ішінде Президент Әкімшілігіне ұсынады.»;
осы Жарлықтың 123456-қосымшаларына сәйкес 1, 2, 3, 4, 5, 6-қосымшалармен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н.Назарбаев
Қазақстан Республикасы Президентінің
2013 жылғы 17 сәуірдегі
№ 550 Жарлығына
1-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасының
халықаралық шарттарының орындалуы
туралы ақпаратты дайындау және оны
Қазақстан Республикасы Президентінің
қарауына енгізу, сондай-ақ Қазақстан
Республикасы қатысушысы болып
табылатын халықаралық ұйымдар
шешімдерінің жобаларын келісу және
оларды іске асыру, Қазақстан
Республикасы Президентінің қатысуымен
өтетін Қазақстан Республикасының
халықаралық іс-шараларын дайындау
және қол жеткізілген уағдаластықтарды
орындау қағидаларына
1-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасының күшіне енген екіжақты халықаралық шарттары бойынша мәліметтер
Р/с №
Мәліметтердің деректемелері
Мемлекеттік органдардың ақпараты
1.
Халықаралық шарттың толық, ресми атауы
2.
Халықаралық шартты жасасу күні
3.
Халықаралық шартқа қол қою туралы нормативтік құқықтық актілер (атауы, күні мен нөмірі)
4.
Халықаралық шарттың күшіне ену күні
5.
Халықаралық шарттың күшіне енуі үшін қажетті мемлекетішілік рәсімдердің орындалуы туралы нормативтік құқықтық актілер (атауы, күні мен нөмірі)
6.
Қолданылу мерзімі (қолданылу мерзімінің аяқталу күні)
7.
Халықаралық шарттың іске асырылуына жауапты, оның реттеу нысанасы құзыретіне кіретін орталық мемлекеттік орган (бірнеше орталық мемлекеттік орган болған кезде жинақтаушыны белгілеп, барлығын көрсету)
8.
Халықаралық шарттың реттеу нысанасы
9.
Есепті кезең ішіндегі халықаралық шартты іске асыру барысын талдау (статистика, халықаралық шартты орындау шеңберіндегі іс-шараларды жүзеге асыру, контрагенттің өз міндеттемелерін орындауы)
10.
Халықаралық шартты іске асыруға байланысты проблемалық мәселелердің болуы және оларды шешу бойынша ұсыныстар
11.
Халықаралық шартты іске асыру тиімділігін сыртқы саяси бағалау (Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі жүзеге асырады)
12.
Халықаралық шарттың ережелерін одан әрі іске асыру жөніндегі ұсыныстар (мына іс-қимылдардың біреуін көрсету: 1) орындауды жалғастыру; 2) іс-қимылды тоқтата тұру; 3) іс-қимылды тоқтату; 4) іс-қимылды ұзарту; 5) өзге (көрсету)
Қазақстан Республикасы Президентінің
2013 жылғы 17 сәуірдегі
№ 550 Жарлығына
2-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасының
халықаралық шарттарының орындалуы
туралы ақпаратты дайындау және оны
Қазақстан Республикасы Президентінің
қарауына енгізу, сондай-ақ Қазақстан
Республикасы қатысушысы болып
табылатын халықаралық ұйымдар
шешімдерінің жобаларын келісу және
оларды іске асыру, Қазақстан
Республикасы Президентінің қатысуымен
өтетін Қазақстан Республикасының
халықаралық іс-шараларын дайындау
және қол жеткізілген уағдаластықтарды
орындау қағидаларына
2-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасының күшіне енген көпжақты халықаралық шарттары бойынша мәліметтер
Р/с №
Мәліметтердің деректемелері
Мемлекеттік органдардың ақпараты
1.
Халықаралық шарттың толық, ресми атауы
2.
Халықаралық шартты жасасу күні
3.
Халықаралық шартқа қол қою туралы нормативтік құқықтық актілер (атауы, күні мен нөмірі)
4.
Халықаралық шарттың күшіне ену күні
5.
Қазақстан тарапының халықаралық шарттың күшіне енуі үшін қажетті мемлекетішілік рәсімдердің орындалуы туралы нормативтік құқықтық актілер (атауы, күні мен нөмірі)
6.
Қолданылу мерзімі (қолданылу мерзімінің аяқталу күні)
7.
Халықаралық шарттың іске асырылуына жауапты, оның реттеу нысанасы құзыретіне кіретін орталық мемлекеттік орган (бірнеше орталық мемлекеттік орган болған кезде жинақтаушыны белгілеп, барлығын көрсету)
8.
Халықаралық шарттың реттеу нысанасы
9.
Халықаралық шартқа қатысушы мемлекеттер
10.
Есепті кезең ішіндегі халықаралық шартты іске асыру барысын талдау (статистика, халықаралық шартты орындау шеңберіндегі іс-шараларды жүзеге асыру, контрагенттің өз міндеттемелерін орындауы)
11.
Халықаралық шартты іске асыруға байланысты проблемалық мәселелердің болуы және оларды шешу бойынша ұсыныстар
12.
Халықаралық шартты іске асыру тиімділігін сыртқы саяси бағалау (Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі жүзеге асырады)
13.
Халықаралық шарттың ережелерін одан әрі іске асыру жөніндегі ұсыныстар (мына іс-қимылдардың біреуін көрсету: 1) орындауды жалғастыру; 2) іс-қимылды тоқтата тұру; 3) іс-қимылды тоқтату; 4) іс-қимылды ұзарту; 5) өзге (көрсету)
Қазақстан Республикасы Президентінің
2013 жылғы 17 сәуірдегі
№ 550 Жарлығына
3-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасының
халықаралық шарттарының орындалуы
туралы ақпаратты дайындау және оны
Қазақстан Республикасы Президентінің
қарауына енгізу, сондай-ақ Қазақстан
Республикасы қатысушысы болып
табылатын халықаралық ұйымдар
шешімдерінің жобаларын келісу және
оларды іске асыру, Қазақстан
Республикасы Президентінің қатысуымен
өтетін Қазақстан Республикасының
халықаралық іс-шараларын дайындау
және қол жеткізілген уағдаластықтарды
орындау қағидаларына
3-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасының күшіне енген қарыз туралы халықаралық шарттары бойынша мәліметтер
Р/с №
Мәліметтердің деректемелері
Мемлекеттік органдардың ақпараты
1.
Халықаралық шарттың толық, ресми атауы
2.
Халықаралық шартты жасасу күні
3.
халықаралық шартқа қол қою туралы нормативтік құқықтық актілер (атауы, күні мен нөмірі)
4.
Халықаралық шарттың, күшіне ену күні
5.
Халықаралық шарттың. күшіне енуі үшін қажетті мемлекетішілік рәсімдердің орындалуы туралы нормативтік құқықтық актілер (атауы, күні мен нөмірі)
6.
Қолданылу мерзімі (қолданылу мерзімінің аяқталу күні)
7.
Іске асыру мерзімдері (соның ішінде кезеңдері бойынша)
8.
Қарыз қаражатын алуды жабу күні
9.
Халықаралық шарттың іске асырылуына жауапты, оның реттеу нысанасы құзыретіне кіретін орталық мемлекеттік орган (бірнеше орталық мемлекеттік органдар болған кезде жинақтаушыны белгілеп, барлығын көрсету)
10.
Донор
11.
Қарыз сомасы
12.
Бірлесіп қаржыландыру сомасы
13.
Ұсыну шарттары
14.
Қайта құрылымдау күнін көрсете отырып, қарызды қайта құрылымдау (бар болған кезде)
15.
Мәмілелер күнін көрсете отырып, хеджиринг бойынша мәмілелер (бар болған кезде)
16.
Қарыз қаражатынан қаржыландырылатын инвестициялық жобаның атауы
17.
Жобаның мақсаттары, есепті кезеңде қойылған мақсаттарға  қол жеткізу
18.
Есепті кезеңде жобаның іске асырылу барысы туралы ақпарат:
1) есепті кезеңде жоспарланған іс-шаралардың саны;
2) іс жүзінде орындалған іс-шаралардың саны;
3) іс жүзінде орындалмаған іс-шаралардың саны (себептерін көрсете отырып)
19.
Қарыз қаражатын игеру:

пункты 31 и 32 изложить в следующей редакции:
«31. В целях реализации достигнутых договоренностей Президент Республики Казахстан, при необходимости, дает поручения Правительству Республики Казахстан, государственным органам и организациям.
Заинтересованные государственные органы и организации в течение двух рабочих дней после завершения мероприятия представляют в МИД конкретные предложения к проекту поручений.
32. МИД осуществляет подготовку проекта поручений Президента на основании зафиксированных договоренностей в порядке, определенном Президентом Республики Казахстан.
Заинтересованные государственные органы и организации обеспечивают рассмотрение и согласование проекта поручений Президента в течение двух рабочих дней со дня его поступления. В случае непредставления письменного ответа в указанный срок, считается, что проект поручений Президента согласован без замечаний.
МИД представляет в Администрацию Президента проект поручений Президента Республики Казахстан в течение семи рабочих дней после проведения мероприятия в порядке, определенном Президентом Республики Казахстан.»;
дополнить приложениями 1, 2, 3, 4, 5, 6 согласно приложениям 123456 к настоящему Указу.
2. Правительству Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев
ПРИЛОЖЕНИЕ 1
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 17 апреля 2013 года № 550
ПРИЛОЖЕНИЕ 1
к Правилам подготовки информации о
выполнении международных договоров
Республики Казахстан
и представления ее на рассмотрение
Президента Республики Казахстан, а
также согласования проектов решений
международных организаций,
участницей которых является Республика
Казахстан, и их реализации, подготовки
международных мероприятий Республики
Казахстан с участием Президента
Республики Казахстан и выполнения
достигнутых договоренностей
Сведения по вступившим в силу двусторонним
международным договорам Республики Казахстан
№ п/п
Реквизиты сведений
Информация государственных органов
1.
Полное, официальное наименование международного договора
2.
Дата заключения международного договора
3.
Нормативные правовые акты о подписании международного договора (наименование, дата и номер)
4.
Дата вступления в силу международного договора
5.
Нормативные правовые акты о выполнении внутригосударственных процедур, необходимых для вступления в силу международного договора (наименование, дата и номер)
6.
Срок действия (дата окончания срока действия)
7.
Ответственный за реализацию международного договора центральный государственный орган, в компетенцию которого входит предмет его регулирования (при наличии нескольких, указать все центральные государственные органы, пометив сводящий)
8.
Предмет регулирования международного договора
9.
Анализ хода реализации международного договора за отчетный период (статистика, осуществление мероприятий в рамках выполнения международного договора, выполнение контрагентом своих обязательств)
10.
Наличие проблемных вопросов, связанных с реализацией международного договора, и предложения по их разрешению
11.
Внешнеполитическая оценка эффективности реализации международного договора (осуществляемая Министерством иностранных дел Республики Казахстан)
12.
Предложения по дальнейшей реализации положений международного договора (указать одно из следующих действий:
1) продолжить выполнение;
2) приостановить действие;
3) прекратить действие;
4) продлить действие;
5) иное (указать)
ПРИЛОЖЕНИЕ 2
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 17 апреля 2013 года № 550
ПРИЛОЖЕНИЕ 2
к Правилам подготовки информации о
выполнении международных договоров
Республики Казахстан
и представления ее на рассмотрение
Президента Республики Казахстан, а
также согласования проектов решений
международных организаций,
участницей которых является Республика
Казахстан, и их реализации, подготовки
международных мероприятий Республики
Казахстан с участием Президента
Республики Казахстан и выполнения
достигнутых договоренностей
Сведения по вступившим в силу многосторонним
международным договорам Республики Казахстан
№ п/п
Реквизиты сведений
Информация государственных органов
1.
Полное, официальное наименование международного договора
2.
Дата заключения международного договора
3.
Нормативные правовые акты о подписании международного договора (наименование, дата и номер)
4.
Дата вступления в силу международного договора
5.
Нормативные правовые акты о выполнении казахстанской стороной внутригосударственных процедур, необходимых для вступления в силу международного договора (наименование, дата и номер)
6.
Срок действия (дата окончания срока действия)
7.
Ответственный за реализацию международного договора центральный государственный орган, в компетенцию которого входит предмет его регулирования (при наличии нескольких, указать все центральные государственные органы, пометив сводящий)
8.
Предмет регулирования международного договора
9.
Государства-участники международного договора
10.
Анализ хода реализации международного договора за отчетный период (статистика, осуществление мероприятий в рамках выполнения международного договора, выполнение контрагентом своих обязательств)
11.
Наличие проблемных вопросов, связанных с реализацией международного договора, и предложения по их разрешению
12.
Внешнеполитическая оценка эффективности реализации международного договора (осуществляемая Министерством иностранных дел Республики Казахстан)
13.
Предложения по дальнейшей реализации положений международного договора (указать одно из следующих действий: 1) продолжить выполнение; 2) приостановить действие; 3) прекратить действие; 4) продлить действие; 5) иное (указать)
ПРИЛОЖЕНИЕ 3
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 17 апреля 2013 года № 550
ПРИЛОЖЕНИЕ 3
к Правилам подготовки информации о
выполнении международных договоров
Республики Казахстан
и представления ее на рассмотрение
Президента Республики Казахстан, а
также согласования проектов решений
международных организаций,
участницей которых является Республика
Казахстан, и их реализации, подготовки
международных мероприятий Республики
Казахстан с участием Президента
Республики Казахстан и выполнения
достигнутых договоренностей
Сведения по вступившим в силу международным договорам
Республики Казахстан о займе
№ п/п
Реквизиты сведений
Информация государственных органов
1.
Полное, официальное наименование международного договора
2.
Дата заключения международного договора
3.
Нормативные правовые акты о подписании международного договора (наименование, дата и номер)
4.
Дата вступления в силу международного договора
5.
Нормативные правовые акты о выполнении внутригосударственных процедур, необходимых для вступления в силу международного договора (наименование, дата и номер)
6.
Срок действия (дата окончания срока действия)
7.
Сроки реализации (в том числе по этапам)
8.
Дата закрытия снятия средств займа
9.
Ответственный за реализацию международного договора центральный государственный орган, в компетенцию которого входит предмет его регулирования (при наличии нескольких, указать все центральные государственные органы, пометив сводящий)
10.
Донор
11.
Сумма займа
12.
Сумма софинансирования
13.
Условия предоставления
14.
Реструктуризация займа (при наличии) с указанием даты реструктуризации
15.
Сделки по хеджированию (при наличии) с указанием даты сделок
16.
Наименование инвестиционного проекта, финансируемого из средств займа
17.
Цели проекта, достижение поставленных целей за отчетный период
18.
Информация о ходе реализации проекта за отчетный период:
1) количество запланированных мероприятий за
отчетный период;
2) количество фактически исполненных мероприятий;
3) количество фактически неисполненных мероприятий (с указанием причин)
19.
Освоение средств займа:

1) 20__ж.__ ____ жағдай бойынша қарыз қаражаты игерілді;
2) қарыз қолданыла бастағаннан бері (қаржыландыру көздері бойынша бөле отырып);
3) игеру пайызы;
4) есепті кезеңде жоспарланған игеру (қаржыландыру көздері бойынша бөле отырып);
5) мақсатты пайдаланылуын талдай отырып есепті кезең ішінде олардың нақты игерілгені (қаржыландыру көздері бойынша бөле отырып), (болған кезде - уәкілетті органның ден қою нәтижелерін көрсете отырып, қаражаттың мақсатсыз пайдаланылған мөлшері);
6) игеру пайызы;
7) игерілмеген сома (себептерді қысқаша талдау);
8) нақты игеруді игеру кестесінде көзделгенмен
салыстыру
20.
Қарыз туралы шартты іске асыру тиімділігін талдау:
1) қарыз туралы шартты іске асыру барысының
тиімділігін ішкі бағалау (әзірлеуші мемлекеттік орган жүзеге асырады);
2) қарыз туралы шартты іске асыру барысының тиімділігін сыртқы бағалау (уәкілетті орган - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі жүзеге асырады);
3) қарыз туралы шартты іске асыру барысының тиімділігін сыртқы бағалау (Қазақстан Республикасы Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитеті жүзеге асырады)
21.
Халықаралық шартты іске асыруға байланысты проблемалық мәселелердің болуы және оларды шешу бойынша ұсыныстар
22.
Халықаралық шартты іске асыру тиімділігін сыртқы саяси бағалау (Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі жүзеге асырады)
23.
Халықаралық шарттың ережелерін одан әрі іске асыру жөніндегі ұсыныстар (мына іс-қимылдардың біреуін көрсету: 1) орындауды жалғастыру; 2) іс-қимылды тоқтата тұру; 3) іс-қимылды тоқтату; 4) іс-қимылды ұзарту; 5) өзге (көрсету)
Қазақстан Республикасы Президентінің
2013 жылғы 17 сәуірдегі
№ 550 Жарлығына
4-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасының
халықаралық шарттарының орындалуы
туралы ақпаратты дайындау және оны
Қазақстан Республикасы Президентінің
қарауына енгізу, сондай-ақ Қазақстан
Республикасы қатысушысы болып
табылатын халықаралық ұйымдар
шешімдерінің жобаларын келісу және
оларды іске асыру, Қазақстан
Республикасы Президентінің қатысуымен
өтетін Қазақстан Республикасының
халықаралық іс-шараларын дайындау
және қол жеткізілген уағдаластықтарды
орындау қағидаларына
4-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасының қол қойылған және күшіне енбеген екіжақты халықаралық шарттары бойынша мәліметтер
Р/с №
Мәліметтердің деректемелері
Мемлекеттік органдардың ақпараты
1.
Халықаралық шарттың толық, ресми атауы
2.
Халықаралық шартты жасасу күні
3.
Халықаралық шартқа қол қою туралы нормативтік құқықтық актілер (атауы, күні мен нөмірі)
4.
Халықаралық шарттың күшіне енуі үшін қажетті мемлекетішілік рәсімдердің орындалуы туралы контрагент хабарламасының болуы (атауы, күні мен нөмірі)
5.
Халықаралық шарттың іске асырылуына жауапты, оның реттеу нысанасы құзыретіне кіретін орталық мемлекеттік орган (бірнеше орталық мемлекеттік орган болған кезде жинақтаушыны белгілеп. барлығын көрсету)
6.
Халықаралық шарттың реттеу нысанасы
7.
Халықаралық шарттың күшіне енуі үшін қажетті мемлекетішілік рәсімдерді орындауға байланысты проблемалық мәселелердің болуы
8.
Халықаралық шарттың күшіне енбеуінің себептері
Қазақстан Республикасы Президентінің
2013 жылғы 17 сәуірдегі
№ 550 Жарлығына
5-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасының
халықаралық шарттарының орындалуы
туралы ақпаратты дайындау және оны
Қазақстан Республикасы Президентінің
қарауына енгізу, сондай-ақ Қазақстан
Республикасы қатысушысы болып
табылатын халықаралық ұйымдар
шешімдерінің жобаларын келісу және
оларды іске асыру, Қазақстан
Республикасы Президентінің қатысуымен
өтетін Қазақстан Республикасының
халықаралық іс-шараларын дайындау
және қол жеткізілген уағдаластықтарды
орындау қағидаларына
5-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасының қол қойылған және күшіне енбеген көпжақты халықаралық шарттары бойынша мәліметтер
Р/с №
Мәліметтердің деректемелері
Мемлекеттік органдардың ақпараты
1.
Халықаралық шарттың толық, ресми атауы
2.
Халықаралық шартты жасасу күні
3.
Халықаралық шартқа қол қою туралы нормативтік құқықтық актілер (атауы, күні мен нөмірі)
4.
Халықаралық шарттың күшіне ену талаптары
5.
Контрагенттердің халықаралық шарттың күшіне енуі үшін қажетті мемлекетішілік рәсімдерді орындауы туралы депозитарий хабарламасының болуы (атауы, күні мен нөмірі)
6.
Халықаралық шарттың іске асырылуына жауапты, оның реттеу нысанасы құзыретіне кіретін орталық мемлекеттік орган (бірнеше орталық мемлекеттік орган болған кезде жинақтаушыны белгілеп, барлығын көрсету)
7.
Халықаралық шарттың реттеу нысанасы
8.
Халықаралық шартқа қатысушы мемлекеттер
9.
Халықаралық шарттың күшіне енуі үшін қажетті мемлекетішілік рәсімдерді орындауға байланысты проблемалық мәселелердің болуы
10.
Халықаралық шарттың күшіне енбеуінің себептері
Қазақстан Республикасы Президентінің
2013 жылғы 17 сәуірдегі
№ 550 Жарлығына
6-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасының
халықаралық шарттарының орындалуы
туралы ақпаратты дайындау және оны
Қазақстан Республикасы Президентінің
қарауына енгізу, сондай-ақ Қазақстан
Республикасы қатысушысы болып
табылатын халықаралық ұйымдар
шешімдерінің жобаларын келісу және
оларды іске асыру, Қазақстан
Республикасы Президентінің қатысуымен
өтетін Қазақстан Республикасының
халықаралық іс-шараларын дайындау
және қол жеткізілген уағдаластықтарды
орындау қағидаларына
6-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі Кеңсесіне ұсынылатын Қазақстан Республикасының халықаралық шарттарының орындалуы туралы ақпараттың
ҚҰРЫЛЫМЫ

1) освоено по состоянию на __ _____ 20__ г. из средств займа;
2) с начала действия займа (с разбивкой по источникам финансирования);
3) процент освоения;
4) планируемое освоение за отчетный период (с разбивкой по источникам финансирования);
5) фактическое освоение за отчетный период (с разбивкой по источникам финансирования) с анализом их целевого использования (в случае наличия - объемы нецелевого использования средств с указанием результатов реагирования уполномоченного органа);
6) процент освоения;
7) неосвоенная сумма (краткий анализ причин);
8) сопоставление фактического освоения с предусмотренным графиком освоения
20.
Анализ эффективности реализации договора о займе: 1) внутренняя оценка эффективности хода реализации договора о займе (осуществляемая государственным органом-разработчиком);
2) внешняя оценка эффективности хода реализации договора о займе (осуществляемая уполномоченным органом - Министерством финансов Республики Казахстан);
3) внешняя оценка эффективности хода реализации договора о займе (осуществляемая Счетным комитетом по контролю за исполнением республиканского бюджета Республики Казахстан)
21.
Наличие проблемных вопросов, связанных с реализацией международного договора, и предложения по их разрешению
22.
Внешнеполитическая оценка эффективности реализации международного договора (осуществляемая Министерством иностранных дел Республики Казахстан)
23.
Предложения по дальнейшей реализации положений международного договора (указать одно из следующих действий:
1) продолжить выполнение;
2) приостановить действие;
3) прекратить действие;
4) продлить действие;
5) иное (указать)
ПРИЛОЖЕНИЕ 4
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 17 апреля 2013 года № 550
ПРИЛОЖЕНИЕ 4
к Правилам подготовки информации о
выполнении международных договоров
Республики Казахстан
и представления ее на рассмотрение
Президента Республики Казахстан, а
также согласования проектов решений
международных организаций,
участницей которых является Республика
Казахстан, и их реализации, подготовки
международных мероприятий Республики
Казахстан с участием Президента
Республики Казахстан и выполнения
достигнутых договоренностей
Сведения по подписанным и не вступившим в силу
двусторонним международным договорам Республики Казахстан
№ п/п
Реквизиты сведений
Информация государственных органов
1.
Полное, официальное наименование международного договора
2.
Дата заключения международного договора
3.
Нормативные правовые акты о подписании международного договора (наименование, дата и номер)
4.
Наличие уведомления контрагента о выполнении им внутригосударственных процедур, необходимых для вступления в силу международного договора (наименование, дата и номер)
5.
Ответственный за реализацию международного договора центральный государственный орган, в компетенцию которого входит предмет его регулирования (при наличии нескольких, указать все центральные государственные органы, пометив сводящий)
6.
Предмет регулирования международного договора
7.
Наличие проблемных вопросов, связанных с выполнением внутригосударственных процедур, необходимых для вступления в силу международного договора
8.
Причины, в связи с которыми международный договор не вступил в силу
ПРИЛОЖЕНИЕ 5
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 17 апреля 2013 года № 550
ПРИЛОЖЕНИЕ 5
к Правилам подготовки информации о
выполнении международных договоров
Республики Казахстан
и представления ее на рассмотрение
Президента Республики Казахстан, а
также согласования проектов решений
международных организаций,
участницей которых является Республика
Казахстан, и их реализации, подготовки
международных мероприятий Республики
Казахстан с участием Президента
Республики Казахстан и выполнения
достигнутых договоренностей
Сведения по подписанным и не вступившим в силу
многосторонним международным договорам Республики Казахстан
№ п/п
Реквизиты сведений
Информация государственных органов
1.
Полное, официальное наименование международного договора
2.
Дата заключения международного договора
3.
Нормативные правовые акты о подписании международного договора (наименование, дата и номер)
4.
Условия вступления в силу международного договора
5.
Наличие уведомления депозитария о выполнении контрагентами внутригосударственных процедур, необходимых для вступления в силу международного договора (наименование, дата и номер)
6.
Ответственный за реализацию международного договора центральный государственный орган, в компетенцию которого входит предмет его регулирования (при наличии нескольких указать все центральные государственные органы, пометив сводящий)
7.
Предмет регулирования международного договора
8.
Государства-участники международного договора
9.
Наличие проблемных вопросов, связанных с выполнением внутригосударственных процедур, необходимых для вступления в силу международного договора
10.
Причины, в связи с которыми международный договор не вступил в силу
ПРИЛОЖЕНИЕ 6
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 17 апреля 2013 года № 550
ПРИЛОЖЕНИЕ 6
к Правилам подготовки информации о
выполнении международных договоров
Республики Казахстан
и представления ее на рассмотрение
Президента Республики Казахстан, а
также согласования проектов решений
международных организаций,
участницей которых является Республика
Казахстан, и их реализации, подготовки
международных мероприятий Республики
Казахстан с участием Президента
Республики Казахстан и выполнения
достигнутых договоренностей
СТРУКТУРА
информации о выполнении международных договоров
Республики Казахстан, представляемой в Канцелярию
Премьер-Министра Республики Казахстан

1. Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары ұсынған Қазақстан Республикасының халықаралық шарттарын іске асыру барысы туралы мәліметтердің негізінде дайындалған талдамалық анықтама:
1) Қазақстан Республикасының халықаралық шарттары туралы жалпы ақпаратты, оның ішінде:
Қазақстан Республикасының халықаралық шарттарының жалпы саны;
Қазақстан Республикасының қолданыстағы халықаралық шарттары туралы (жасасу күні, контрагент, ынтымақтастық бағыттары);
қол қойылған, бірақ күшіне енбеген Қазақстан Республикасының халықаралық шарттары туралы ақпаратты;
2) Қазақстан Республикасының халықаралық шарттарын іске асыруға байланысты проблемалық мәселелер туралы ақпаратты және оларды шешу бойынша ұсыныстарды;
3) қорытындылар мен ұсыныстарды қамтиды.
2. Қазақстан Республикасының халықаралық шарттарының (халықаралық шарттың мәртебесін көрсете отырып) тізбесі.

1. Аналитическая справка, подготовленная на основе сведений о ходе реализации международных договоров Республики Казахстан, представленных государственными органами Республики Казахстан, содержащая:
1) общую информацию о международных договорах Республики Казахстан, в том числе:
общее количество международных договоров Республики Казахстан;
о действующих международных договорах Республики Казахстан (дата заключения, контрагент, направления сотрудничества);
о подписанных, но не вступивших в силу международных договорах Республики Казахстан;
2) информацию о проблемных вопросах, связанных с реализацией международных договоров Республики Казахстан, и предложения по их разрешению;
3) выводы и предложения.
2. Перечень международных договоров Республики Казахстан (с указанием статуса международного договора).