"Қазақстан Республикасының Жоғары Сот Кеңесін құру және оның құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 21 қарашадағы № 696 Жарлығына және "Қазақстан Республикасы Президентінің жанында Құқықтық саясат жөніндегі кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 19 ақпандағы № 303 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 23 қазандағы № 676 Жарлығы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Күші жойылды - ҚР Президентінің 03.02.2016 № 188 Жарлығымен.
2. "Қазақстан Республикасы Президентінің жанында Құқықтық саясат жөніндегі кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 19 ақпандағы № 303 өкіміне (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 6, 44-құжат; № 39, 396-құжат; 2003 ж., № 18, 180-құжат; 2004 ж., № 4, 50-құжат; № 51, 671-құжат; 2005 ж., № 44, 578-құжат; 2006 ж., № 7, 51-құжат; 2007 ж., № 5, 62-құжат; № 26, 299-құжат; № 35, 389-құжат; № 44, 515-құжат; 2008 ж., № 20, 182-құжат; № 42, 465-құжат; № 49, 555-құжат; 2009 ж., № 27-28, 234-құжат; № 59, 510-құжат; 2010 ж., № 50, 454-құжат; 2011 ж., № 37, 444-құжат; 2012 ж., № 36, 476-құжат; № 77-78, 1131-құжат):
жоғарыда аталған өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің жанында Құқықтық саясат жөніндегі кеңестің дербес құрамына енгізілсін:
Мәми                       - Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының
Қайрат Әбдіразақұлы          Төрағасы;
көрсетілген кеңестің құрамынан Б.Ә. Бекназаров шығарылсын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                             Н.Назарбаев

О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 21 ноября 2008 года № 696 "Об образовании и составе Высшего Судебного Совета Республики Казахстан" и распоряжение Президента Республики Казахстан от 19 февраля 2002 года № 303 "Об образовании Совета по правовой политике при Президенте Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан от 23 октября 2013 года № 676
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Утратил силу Указом Президента РК от 03.02.2016 № 188.
2. В распоряжение Президента Республики Казахстан от 19 февраля 2002 года № 303 "Об образовании Совета по правовой политике при Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 6, ст. 44; № 39, ст. 396; 2003 г., № 18, ст. 180; 2004 г., № 4, ст. 50; № 51, ст. 671; 2005 г., № 44, ст. 578; 2006 г., № 7, ст. 51; 2007 г., № 5, ст. 62; № 26, ст. 299; № 35, ст. 389; № 44, ст. 515; 2008 г., № 20, ст. 182; № 42, ст. 465; № 49, ст. 555; 2009 г., № 27-28, ст. 234; № 59, ст. 510; 2010 г., № 50, ст. 454; 2011 г., № 37, ст. 444; 2012 г., № 36, ст. 476; № 77-78, ст. 1131):
ввести в персональный состав Совета по правовой политике при Президенте Республики Казахстан, утвержденный вышеназванным распоряжением:
Мами                        - Председателя Верховного Суда Республики
Кайрата Абдразакулы           Казахстан;
вывести из состава указанного Совета Бекназарова Б.А.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ