"Әкімдердің халыққа есеп беру кездесулерін өткізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 15 тамыздағы № 615 Жарлығына өзгерістер мен толықтыру енгізу және "Елорданың, республикалық маңызы бар қаланың, облыстардың, облыстық маңызы бар қалалардың және аудандардың рейтингтері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 11 ақпандағы № 500 Жарлығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 2 сәуірдегі № 776 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 5 ақпандағы № 190 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 05.02.2016 № 190 Жарлығымен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Әкімдердің халыққа есеп беру кездесулерін өткізу туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 15 тамыздағы № 615 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 44, 648-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Барлық деңгейдегі әкімдер жыл сайын, бірінші тоқсан ішінде халыққа есеп беру кездесулерін өткізіп, олардың барысында елде жүргізіліп жатқан реформалардың іске асырылуы, тиісті әкімшілік-аумақтық бірліктің өткен жылдағы әлеуметтік-экономикалық дамуы, оны одан әрі дамытудың міндеттері мен негізгі бағыттары туралы хабардар етсін.»;
2-тармақ алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 3-1-тармақпен толықтырылсын:
«3-1. Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі мүдделі мемлекеттік органдардың статистикалық деректер негізінде, Астана және Алматы қалаларының, облыстардың әлеуметтік-экономикалық және индустриялық-инновациялық даму деңгейі мен серпініне талдау жүргізуін қамтамасыз етсін.».
2. «Елорданың, республикалық маңызы бар қаланың, облыстардың, облыстық маңызы бар қалалардың және аудандардың рейтингтері туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 11 ақпандағы № 500 Жарлығының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы Жарлық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев

О внесении изменений и дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 15 августа 2013 года № 615 "О проведении акимами отчетных встреч с населением" и признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан от 11 февраля 2013 года № 500 "О рейтингах столицы, города республиканского значения, областей, городов областного значения и районов"
Указ Президента Республики Казахстан от 2 апреля 2014 года № 776. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 5 февраля 2016 года № 190
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 05.02.2016 № 190 (вводится в действие с 01.01.2016).
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 15 августа 2013 года № 615 «О проведении акимами отчетных встреч с населением» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 44, ст. 648) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Акимам всех уровней ежегодно в течение первого квартала проводить отчетные встречи с населением, в ходе которых информировать о реализации проводимых в стране реформ, социально-экономическом развитии соответствующей административно-территориальной единицы за истекший год, задачах и основных направлениях ее дальнейшего развития.»;
пункт 2 исключить;
дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
«3-1. Администрации Президента Республики Казахстан обеспечить проведение заинтересованными государственными органами анализа уровня и динамики социально-экономического и индустриально-инновационного развития городов Астаны, Алматы и областей на основе статистических данных.».
2. Признать утратившим силу Указ Президента Республики Казахстан от 11 февраля 2013 года № 500 «О рейтингах столицы, города республиканского значения, областей, городов областного значения и районов».
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан                     Н. НАЗАРБАЕВ