Сот төрелігіне халықаралық қол жеткізу туралы конвенция бойынша Қазақстан Республикасынан орталық және беруші органдарды айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 19 мамырдағы № 25 Жарлығы.
1980 жылғы 25 қазанда Гаагада жасалған Сот төрелігіне халықаралық қол жеткізу туралы конвенцияға (бұдан әрі - Конвенция) сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Конвенцияға сәйкес Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі мен Қазақстан Республикасының Сот әкімшілігі Қазақстан Республикасынан орталық және беруші органдар ретінде айқындалсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Президентінің 19.01.2023 № 106 Жарлығымен.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі Нидерланд Корольдігінің Сыртқы істер министрлігін қабылданған шешім туралы хабардар етсін.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н. Назарбаев

Об определении центральных и передающих органов от Республики Казахстан по Конвенции о международном доступе к правосудию
Указ Президента Республики Казахстан от 19 мая 2015 года № 25.
В соответствии с Конвенцией о международном доступе к правосудию, совершенной в Гааге 25 октября 1980 года (далее - Конвенция), ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Определить центральными и передающими органами от Республики Казахстан в соответствии с Конвенцией Министерство юстиции Республики Казахстан и Судебную администрацию Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 1 – в редакции Указа Президента РК от 19.01.2023 № 106.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить Министерство иностранных дел Королевства Нидерландов о принятом решении.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан
Н.Назарбаев