"Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитеті туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 5 тамыздағы № 917 Жарлығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 10 қыркүйектегі № 86 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 26 қарашадағы № 5 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Президентінің 26.11.2022 № 5 Жарлығымен.
Қазақстан Республикасының
Президенті мен Үкіметі актілерінің
жинағында жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитеті туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 5 тамыздағы № 917 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 26, 273-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитеті туралы ережеде:
15-тармақтың 4) тармақшасында:
үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"мемлекеттік және салалық бағдарламаларға, орталық мемлекеттік органдардың стратегиялық жоспарларына және аумақтарды дамыту бағдарламаларына бағалау жүргізу қағидаларын;";
мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Үкіметі уәкілеттік берген ішкі бақылау жөніндегі органмен бірлесіп, мемлекеттік қаржылық бақылау органдарының өзара іс-қимыл жасау қағидаларын;
Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасымен, экономикалық және қаржылық қылмыстарды тергеу және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл жөніндегі уәкілетті органдармен бірлесіп, сыртқы мемлекеттік қаржылық бақылауды жүзеге асыру кезінде анықталған құқық бұзушылықтар бойынша бақылау материалдарын беру қағидаларын;";
19-тармақтың 10) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"10) Есеп комитеті мүшелерінің қызметін бағалау әдістемесін бекітеді;".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н. Назарбаев

О внесении изменений и дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 5 августа 2002 года № 917 "Об утверждении Положения о Счетном комитете по контролю за исполнением республиканского бюджета"
Указ Президента Республики Казахстан от 10 сентября 2015 года № 86. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 26 ноября 2022 года № 5.
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 26.11.2022 № 5.
Подлежит опубликованию в
Собрании актов Президента и
Правительства Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 5 августа 2002 года № 917 "Об утверждении Положения о Счетном комитете по контролю за исполнением республиканского бюджета" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 26, ст. 273) следующие изменения и дополнение:
в положении о Счетном комитете по контролю за исполнением республиканского бюджета, утвержденном вышеназванным Указом:
в подпункте 4) пункта 15:
абзац третий изложить в следующей редакции:
"правил проведения оценки государственных и отраслевых программ, стратегических планов центральных государственных органов и программ развития территорий;";
дополнить абзацами следующего содержания:
"совместно с уполномоченным Правительством Республики Казахстан органом по внутреннему контролю правил взаимодействия органов государственного финансового контроля;
совместно с Генеральной прокуратурой Республики Казахстан, уполномоченными органами по расследованию экономических и финансовых преступлений и противодействию коррупции правил передачи материалов контроля по выявленным правонарушениям при осуществлении внешнего государственного финансового контроля;";
подпункт 10) пункта 19 изложить в следующей редакции:
"10) утверждает методику оценки деятельности членов Счетного комитета;".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев