"Сарыарқа" арнайы экономикалық аймағын құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 24 қарашадағы № 181 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 2 қазандағы № 95 Жарлығы
Қазақстан Республикасының
Президенті мен Үкіметі актілерінің
жинағында жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Сарыарқа» арнайы экономикалық аймағын құру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 24 қарашадағы № 181 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 2, 17-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген «Сарыарқа» арнайы экономикалық аймағы туралы ережеде:
1-тармақтың екінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
«АЭА-ның аумағы 595,01 гектарды құрайды және Қазақстан Республикасы аумағының ажырамас бөлігі болып табылады. АЭА аумағының құрамына алаңы 534,9 гектар «Металлургия-металл өңдеу» индустриялық паркі және алаңы 60,11 гектар № 1 «Кремний жазығы» қосалқы аймағы кіреді.».
көрсетілген Ережеге қосымша осы Жарлыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н. Назарбаев
Қазақстан Республикасының
Президентінің
2015 жылғы 2 қазандағы
№ 95 Жарлығына
ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасының
Президентінің
2011 жылығы 24 қарашадағы
№ 181 Жарлығымен бекітілген
"Сарыарқа"
арнайы экономикалық
аймағы туралы ережеге
ҚОСЫМША
«Сарыарқа»
арнайы экономикалық аймағы шекараларының жоспары

О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 24 ноября 2011 года № 181 "О создании специальной экономической зоны "Сарыарқа"
Указ Президента Республики Казахстан от 2 октября 2015 года № 95
Подлежит опубликованию
в Собрании актов Президента и
Правительства Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 24 ноября 2011 года № 181 «О создании специальной экономической зоны «Сарыарқа» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 2, ст. 17) следующие изменения:
в Положении о специальной экономической зоне «Сарыарка», утвержденном вышеназванным Указом:
часть вторую пункта 1 изложить в следующей редакции:
«Территория СЭЗ составляет 595,01 гектара и является неотъемлемой частью территории Республики Казахстан. В состав территории СЭЗ входит Индустриальный парк «Металлургия-металлообработка» площадью 534,9 гектара и субзона № 1 «Кремниевая долина» площадью 60,11 гектара.»;
приложение к указанному Положению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему Указу.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 2 октября 2015 года № 95
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Положению о специальной
экономической зоне «Сарыарқа»,
утвержденному Указом Президента
Республики Казахстан
от 24 ноября 2011 года № 181
План границ
специальной экономической зоны «Сарыарка»