"Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің - Елбасының Мемлекеттік бейбітшілік және прогресс сыйлығының мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 28 қыркүйектегі № 691 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 2 желтоқсандағы № 122 Жарлығы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің - Елбасының Мемлекеттік бейбітшілік және прогресс сыйлығының мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 28 қыркүйектегі № 691 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 32, 421-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің - Елбасының Мемлекеттік бейбітшілік және прогресс сыйлығын беру жөніндегі комиссияның дербес құрамы осы Жарлыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.Назарбаев
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2015 жылғы 2 желтоқсандағы
№ 122 Жарлығына
ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2001 жылғы 28 қыркүйектегі
№ 691 Жарлығымен
БЕКІТІЛГЕН
Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің - Елбасының Мемлекеттік бейбітшілік және прогресс сыйлығын беру жөніндегі комиссияның ДЕРБЕС ҚҰРАМЫ
Әбдіқалықова
Гүлшара Наушақызы
-
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік хатшысы, төрайым
Майлыбаев
Бағлан Асаубайұлы
-
Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігі Басшысының орынбасары, төрайымның орынбасары
Қошанов
Ерлан Жақанұлы
-
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі Кеңсесінің Басшысы, төрайымның орынбасары
Уәлиев
Қуатжан Серікқазыұлы
-
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің жауапты хатшысы, хатшы
Комиссия мүшелері:
Абайділдин
Талғатбек Жәмшитұлы
-
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының Экономикалық саясат, инновациялық даму және кәсіпкерлік комитетінің төрағасы (келісім бойынша)
Бижанов
Ақан Құсайынұлы
-
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының Әлеуметтік-мәдени даму және ғылым комитетінің төрағасы (келісім бойынша)
Тараков
Александр Юрьевич
-
жазушы (келісім бойынша)
Дьяченко
Сергей Александрович
-
Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісі Төрағасының орынбасары (келісім бойынша)
Ыдырысов
Ерлан Әбілфайызұлы
-
Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрі
Сәрінжіпов
Аслан Бәкенұлы
-
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрі
Мұсақожаева
Айман Қожабекқызы
-
Қазақ ұлттық өнер университетінің ректоры (келісім бойынша)
Ықсанова
Гүлнар Мұстахимқызы
-
Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің Әлеуметтік-мәдени даму комитетінің төрайымы (келісім бойынша)
Оразалин
Нұрлан Мырқасымұлы
-
Қазақстан Жазушылар одағы басқармасының төрағасы, Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаты (келісім бойынша)

О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 28 сентября 2001 года № 691 "Вопросы Государственной премии мира и прогресса Первого Президента Республики Казахстан - Лидера Нации"
Указ Президента Республики Казахстан от 2 декабря 2015 года № 122.
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 28 сентября 2001 года № 691 "Вопросы Государственной премии мира и прогресса Первого Президента Республики Казахстан - Лидера Нации" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 32, ст. 421) следующее изменение:
персональный состав Комиссии по присуждению Государственной премии мира и прогресса Первого Президента Республики Казахстан - Лидера Нации, утвержденный вышеназванным Указом, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему Указу.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан Н.Назарбаев
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 2 декабря 2015 года № 122
УТВЕРЖДЕН
Указом Президента
Республики Казахстан
от 28 сентября 2001 года № 691
ПЕРСОНАЛЬНЫЙ СОСТАВ
Комиссии по присуждению Государственной премии мира и прогресса Первого Президента Республики Казахстан - Лидера Нации
Абдыкаликова Гульшара Наушаевна
-
Государственный секретарь Республики Казахстан, председатель
Майлыбаев Баглан Асаубаевич
-
заместитель Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан, заместитель председателя
Кошанов Ерлан Жаканович
-
Руководитель Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан, заместитель председателя
Уалиев Куатжан Серикказыевич
-
ответственный секретарь Министерства культуры и спорта Республики Казахстан, секретарь
члены Комиссии:
Абайдильдин Талгатбек Жамшитович
-
председатель Комитета по экономической политике, инновационному развитию и предпринимательству Сената Парламента Республики Казахстан (по согласованию)
Бижанов Ахан Хусаинович
-
председатель Комитета по социально-культурному развитию и науке Сената Парламента Республики Казахстан (по согласованию)
Тараков Александр Юрьевич
-
писатель (по согласованию)
Дьяченко Сергей Александрович
-
заместитель Председателя Мажилиса Парламента Республики Казахстан (по согласованию)
Идрисов Ерлан Абильфаизович
-
Министр иностранных дел Республики Казахстан
Саринжипов Аслан Бакенович
-
Министр образования и науки Республики Казахстан
Мусаходжаева Айман Кожабековна
-
ректор Казахского национального университета искусств (по согласованию)
Иксанова Гульнар Мустахимовна
-
председатель Комитета по социально-культурному развитию Мажилиса Парламента Республики Казахстан (по согласованию)
Оразалин Нурлан Мыркасымович
-
председатель правления Союза писателей Казахстана, депутат Сената Парламента Республики Казахстан (по согласованию)