Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 27 сәуірдегі № 1041 Жарлығы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Астана қаласын орнықты дамытудың 2030 жылға дейінгі стратегиялық жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 17 наурыздағы № 67 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 8, 65-құжат);
2) "Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 17 наурыздағы № 67 Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 15 наурыздағы № 1170 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 26, 301-құжат);
3) "Астана қаласын орнықты дамытудың 2030 жылға дейінгі стратегиялық жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 17 наурыздағы № 67 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 28 қарашадағы № 442 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 1, 1-құжат).
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н. Назарбаев

О признании утратившими силу некоторых указов Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 27 апреля 2015 года № 1041
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Признать утратившими силу:
1) Указ Президента Республики Казахстан от 17 марта 2006 года № 67 "О Стратегическом плане устойчивого развития города Астаны до 2030 года" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 8, ст. 65);
2) Указ Президента Республики Казахстан от 15 марта 2011 года № 1170 "О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 17 марта 2006 года № 67" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 26, ст. 301);
3) Указ Президента Республики Казахстан от 28 ноября 2012 года № 442 "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 17 марта 2006 года № 67 "О Стратегическом плане устойчивого развития города Астаны до 2030 года" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 1, ст. 1).
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ