Астана қаласының шекарасын өзгерту туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2017 жылғы 6 ақпандағы № 418 Жарлығы.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Осы Жарлыққа қосымшаға сәйкес Астана қаласының шекарасы оның шегіне жалпы алаңы 8 719 гектар Ақмола облысының Целиноград ауданы жерінің бір бөлігін қоса отырып өзгертілсін.
2. Осы Жарлық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті Н.Назарбаев
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2017 жылғы 6 ақпандағы
№ 418 Жарлығына
ҚОСЫМША
Астана қаласының шегіне қосылатын Ақмола облысы жерлері бөлігінің экспликациясы
га
Р/с
Ауданның атауы
Барлық
жер
оның ішінде:
ауыл шаруашылығы алқаптары
басқа жерлер
егістіктер
тыңайған жерлер
шабындықтар
жайылымдар
1.
Целиноград:
1.1
Астана халықаралық әуежайының учаскесіне іргелес, Астана қаласының оңтүстік-шығыс шекарасы: Талапкер және Қабанбай батыр ауылдық округтері жерлерінің бір бөлігі

Об изменении границ города Астаны
Указ Президента Республики Казахстан от 6 февраля 2017 года № 418.
Подлежит опубликованию в Собрании актов
Президента и Правительства Республики
Казахстан и республиканской печати
В соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Изменить границы города Астаны, включив в его черту части земель Целиноградского района Акмолинской области общей площадью 8 719 гектар, согласно приложению к настоящему Указу.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан
Н.Назарбаев
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 6 февраля 2017 года № 418
Экспликация части земель Акмолинской области, включаемых в черту города Астаны
га
п/п
Наименование района
Всего земель
в том числе:
сельскохозяйственных угодий
прочие земли
Пашни
залежи
сенокосы
пастбища
1.
Целиноградский:
1.1
Юго-восточная граница города Астаны, прилегающая к участку Международного аэропорта Астаны: часть земель сельских округов Талапкер и Қабанбай батыра