Қазақстан Республикасы Президентінің "Жоғары оқу орындарына ерекше мәртебе беру туралы" 2001 жылғы 5 шілдедегі № 648 және "Бірінші басшыларын Қазақстан Республикасының Президенті қызметке тағайындайтын және қызметтен босататын мемлекеттік жоғары оқу орындарының мәселелері туралы" 2008 жылғы 21 сәуірдегі № 573 жарлықтарына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 805 Жарлығы.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің мына жарлықтарына толықтырулар енгізілсін:
1) "Жоғары оқу орындарына ерекше мәртебе беру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 5 шілдедегі № 648 Жарлығында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 27, 331-құжат):
1-тармақтың 14) тармақшасы "Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы атындағы Ұлттық қорғаныс университетіне;" деп жазылып, мынадай мазмұндағы 15) тармақшамен толықтырылсын:
"15) Қазақ ұлттық қыздар педагогикалық университетіне ерекше мәртебе берілсін.";
2) Күші жойылды – ҚР Президентінің 17.08.2019 № 120 Жарлығымен.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді – ҚР Президентінің 17.08.2019 № 120 Жарлығымен.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.Назарбаев

О внесении дополнений в указы Президента Республики Казахстан от 5 июля 2001 года № 648 "О присвоении особого статуса высшим учебным заведениям" и от 21 апреля 2008 года № 573 "О вопросах государственных высших учебных заведений, первые руководители которых назначаются на должности и освобождаются от должностей Президентом Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан от 25 декабря 2018 года № 805.
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести дополнения в следующие указы Президента Республики Казахстан:
1) в Указе Президента Республики Казахстан от 5 июля 2001 года № 648 "О присвоении особого статуса высшим учебным заведениям" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 27, ст. 331):
пункт 1 дополнить подпунктом 15) следующего содержания:
"15) Казахскому национальному женскому педагогическому университету.";
2) утратил силу Указом Президента РК от 17.08.2019 № 120.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным Указом Президента РК от 17.08.2019 № 120.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев