Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 19 қаңтардағы Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттер азаматтарының азаматтық алуының оңайлатылған тәртібі туралы конвенцияға қатысушы болмау ниеті туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2020 жылғы 30 қазандағы № 444 Жарлығы.
"Қазақстан Республикасының халықаралық шарттары туралы" 2005 жылғы 30 мамырдағы Қазақстан Республикасы Заңының 18-бабына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының Атқарушы комитетін Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 19 қаңтарда Мәскеуде жасалған Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттер азаматтарының азаматтық алуының оңайлатылған тәртібі туралы конвенцияға қатысушы болмау ниеті туралы хабардар етсін.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті Қ.Тоқаев

О намерении Республики Казахстан не становиться участником Конвенции об упрощенном порядке приобретения гражданства гражданами государств-участников Содружества Независимых Государств от 19 января 1996 года
Указ Президента Республики Казахстан от 30 октября 2020 года № 444
В соответствии со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 30 мая 2005 года "О международных договорах Республики Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить Исполнительный комитет Содружества Независимых Государств о намерении Республики Казахстан не становиться участником Конвенции об упрощенном порядке приобретения гражданства гражданами государств-участников Содружества Независимых Государств, совершенной в Москве 19 января 1996 года.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев