Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігінің кейбір аумақтық органдарын қайта ұйымдастыру және "Қазақстан Республикасының Қаржылық мониторинг агенттігінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2021 жылғы 20 ақпандағы № 515 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 10 тамыздағы № 976 Жарлығы.
Қазақстан Республикасының
Президенті мен Үкiметі
актiлерiнiң жинағында
жариялануға тиiс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) "Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігінің Абай облысы бойынша экономикалық тергеп-тексеру департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару арқылы "Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша экономикалық тергеп-тексеру департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі;
2) "Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігінің Жетісу облысы бойынша экономикалық тергеп-тексеру департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару арқылы "Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігінің Алматы облысы бойынша экономикалық тергеп-тексеру департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі;
3) "Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігінің Ұлытау облысы бойынша экономикалық тергеп-тексеру департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару арқылы "Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігінің Қарағанды облысы бойынша экономикалық тергеп-тексеру департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі қайта ұйымдастырылсын.
2. "Қазақстан Республикасының Қаржылық мониторинг агенттігінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2021 жылғы 20 ақпандағы № 515 Жарлығына мынадай өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Қаржылық мониторинг агенттігі туралы ережеде:
Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігінің республикалық мемлекеттік мекемелерінің тізбесі мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасының Қаржылық мониторинг агенттігі аумақтық органдарының – мемлекеттік мекемелердің тізбесі
1) Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігінің Абай облысы бойынша экономикалық тергеп-тексеру департаменті;
2) Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігінің Ақмола облысы бойынша экономикалық тергеп-тексеру департаменті;
3) Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігінің Ақтөбе облысы бойынша экономикалық тергеп-тексеру департаменті;

О реорганизации некоторых территориальных органов Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу и внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 20 февраля 2021 года № 515 "О некоторых вопросах Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу"
Указ Президента Республики Казахстан от 10 августа 2022 года № 976.
Подлежит опубликованию
в Собрании актов Президента и
Правительства Республики
Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Реорганизовать в установленном законодательством Республики Казахстан порядке:
1) республиканское государственное учреждение "Департамент экономических расследований по Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент экономических расследований по области Абай Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу";
2) республиканское государственное учреждение "Департамент экономических расследований по Алматинской области Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент экономических расследований по области Жетісу Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу";
3) республиканское государственное учреждение "Департамент экономических расследований по Карагандинской области Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент экономических расследований по области Ұлытау Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу".
2. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 20 февраля 2021 года № 515 "О некоторых вопросах Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу" следующее изменение:
в Положении об Агентстве Республики Казахстан по финансовому мониторингу, утвержденном вышеназванным Указом:
Перечень республиканских государственных учреждений Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу изложить в следующей редакции:
"1. Перечень государственных учреждений – территориальных органов Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу
1) Департамент экономических расследований по области Абай Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу;
2) Департамент экономических расследований по Акмолинской области Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу;
3) Департамент экономических расследований по Актюбинской области Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу;

4) Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігінің Алматы облысы бойынша экономикалық тергеп-тексеру департаменті;
5) Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігінің Атырау облысы бойынша экономикалық тергеп-тексеру департаменті;
6) Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігінің Батыс Қазақстан облысы бойынша экономикалық тергеп-тексеру департаменті;
7) Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігінің Жамбыл облысы бойынша экономикалық тергеп-тексеру департаменті;
8) Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігінің Жетісу облысы бойынша экономикалық тергеп-тексеру департаменті;
9) Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігінің Қарағанды облысы бойынша экономикалық тергеп-тексеру департаменті;
10) Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігінің Қостанай облысы бойынша экономикалық тергеп-тексеру департаменті;
11) Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігінің Қызылорда облысы бойынша экономикалық тергеп-тексеру департаменті;
12) Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігінің Маңғыстау облысы бойынша экономикалық тергеп-тексеру департаменті;
13) Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігінің Павлодар облысы бойынша экономикалық тергеп-тексеру департаменті;
14) Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша экономикалық тергеп-тексеру департаменті;
15) Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігінің Түркістан облысы бойынша экономикалық тергеп-тексеру департаменті;
16) Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігінің Ұлытау облысы бойынша экономикалық тергеп-тексеру департаменті;
17) Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша экономикалық тергеп-тексеру департаменті;
18) Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігінің Нұр-Сұлтан қаласы бойынша экономикалық тергеп-тексеру департаменті;
19) Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігінің Алматы қаласы бойынша экономикалық тергеп-тексеру департаменті;
20) Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігінің Шымкент қаласы бойынша экономикалық тергеп-тексеру департаменті.
2. Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігінің мамандандырылған мемлекеттік мекемелерінің тізбесі
Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігінің Кинологиялық орталығы.".
3. Қазақстан Республикасының Қаржылық мониторинг агенттігі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы Жарлықтан туындайтын шараларды қабылдасын.

4) Департамент экономических расследований по Алматинской области Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу;
5) Департамент экономических расследований по Атырауской области Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу;
6) Департамент экономических расследований по Западно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу;
7) Департамент экономических расследований по Жамбылской области Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу;
8) Департамент экономических расследований по области Жетісу Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу;
9) Департамент экономических расследований по Карагандинской области Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу;
10) Департамент экономических расследований по Костанайской области Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу;
11) Департамент экономических расследований по Кызылординской области Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу;
12) Департамент экономических расследований по Мангистауской области Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу;
13) Департамент экономических расследований по Павлодарской области Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу;
14) Департамент экономических расследований по Северо-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу;
15) Департамент экономических расследований по Туркестанской области Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу;
16) Департамент экономических расследований по области Ұлытау Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу;
17) Департамент экономических расследований по Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу;
18) Департамент экономических расследований по городу Нур-Султану Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу;
19) Департамент экономических расследований по городу Алматы Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу;
20) Департамент экономических расследований по городу Шымкенту Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу.
2. Перечень специализированных государственных учреждений Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу
Кинологический центр Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу.".
3. Агентству Республики Казахстан по финансовому мониторингу в установленном законодательством Республики Казахстан порядке принять меры, вытекающие из настоящего Указа.

4. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ. Тоқаев

4. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент Республики Казахстан К. Токаев