Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Кадр саясаты жөніндегі ұлттық комиссия және облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың кадр комиссиялары туралы" 2013 жылғы 7 наурыздағы № 520 және "Президенттік жастар кадр резервінің кейбір мәселелері туралы" 2019 жылғы 27 тамыздағы № 141 жарлықтарына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 13 қыркүйектегі № 350 Жарлығы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің мына жарлықтарына өзгерістер енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Кадр саясаты жөніндегі ұлттық комиссия және облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың кадр комиссиялары туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 7 наурыздағы № 520 Жарлығында:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Кадр саясаты жөніндегі ұлттық комиссия туралы ережеде:
11 және 12-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"11. Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Мемлекеттік қызмет бөлімінің меңгерушісі Ұлттық комиссияның хатшысы болып табылады.
12. Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Мемлекеттік қызмет бөлімі Ұлттық комиссияның жұмыс органы болып табылады.
Ұлттық комиссияның қызметін ұйымдық қамтамасыз етуді мемлекеттік қызмет істері жөніндегі уәкілетті орган жүзеге асырады.";
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Кадр саясаты жөніндегі ұлттық комиссияның лауазымдық құрамы осы Жарлыққа 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2) "Президенттік жастар кадр резервінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 27 тамыздағы № 141 Жарлығында:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Жастар кадр резерві жөніндегі ұлттық комиссия туралы ережеде:
14 және 15-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"14. Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Мемлекеттік қызмет бөлімінің меңгерушісі Ұлттық комиссияның хатшысы болып табылады.
15. Қазақстан Республикасы Президенті Əкімшілігінің Мемлекеттік қызмет бөлімі Ұлттық комиссияның жұмыс органы болып табылады.
Ұлттық комиссияның қызметін ұйымдық қамтамасыз етуді мемлекеттік қызмет істері жөніндегі уəкілетті орган жүзеге асырады.";
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Жастар кадр резерві жөніндегі ұлттық комиссияның құрамы осы Жарлыққа 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в указы Президента Республики Казахстан от 7 марта 2013 года № 520 "О Национальной комиссии по кадровой политике при Президенте Республики Казахстан и кадровых комиссиях областей, городов республиканского значения, столицы" и от 27 августа 2019 года № 141 "О некоторых вопросах Президентского молодежного кадрового резерва"
Указ Президента Республики Казахстан от 13 сентября 2023 года № 350
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести изменения в следующие указы Президента Республики Казахстан:
1) в Указе Президента Республики Казахстан от 7 марта 2013 года № 520 "О Национальной комиссии по кадровой политике при Президенте Республики Казахстан и кадровых комиссиях областей, городов республиканского значения, столицы":
в Положении о Национальной комиссии по кадровой политике при Президенте Республики Казахстан, утвержденном вышеназванным Указом:
пункты 11 и 12 изложить в следующей редакции:
"11. Секретарем Национальной комиссии является заведующий Отделом государственной службы Администрации Президента Республики Казахстан.
12. Рабочим органом Национальной комиссии является Отдел государственной службы Администрации Президента Республики Казахстан.
Организационное обеспечение деятельности Национальной комиссии осуществляет уполномоченный орган по делам государственной службы.";
Должностной состав Национальной комиссии по кадровой политике при Президенте Республики Казахстан, утвержденный вышеназванным Указом, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему Указу;
2) в Указе Президента Республики Казахстан от 27 августа 2019 года № 141 "О некоторых вопросах Президентского молодежного кадрового резерва":
в Положении о Национальной комиссии по молодежному кадровому резерву при Президенте Республики Казахстан, утвержденном вышеназванным Указом:
пункты 14 и 15 изложить в следующей редакции:
"14. Секретарем Национальной комиссии является заведующий Отделом государственной службы Администрации Президента Республики Казахстан.
15. Рабочим органом Национальной комиссии является Отдел государственной службы Администрации Президента Республики Казахстан.
Организационное обеспечение деятельности Национальной комиссии осуществляет уполномоченный орган по делам государственной службы.";
состав Национальной комиссии по молодежному кадровому резерву при Президенте Республики Казахстан, утвержденный вышеназванным Указом, изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему Указу.

2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ. Тоқаев
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2023 жылғы 13 қыркүйектегі
№ 350 Жарлығына
1-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2013 жылғы 7 наурыздағы
№ 520 Жарлығымен
БЕКІТІЛГЕН
Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Кадр саясаты жөніндегі ұлттық комиссияның ЛАУАЗЫМДЫҚ ҚҰРАМЫ
Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Басшысы, Ұлттық комиссияның төрағасы
Қазақстан Республикасы Президенті Кеңсесінің бастығы, Ұлттық комиссия төрағасының орынбасары
Қазақстан Республикасы Президентінің өңірлік саясат мәселелерін үйлестіретін кеңесшісі, Ұлттық комиссия төрағасының орынбасары
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің әкімшілік реформа және мемлекеттік қызмет мәселелеріне жетекшілік ететін орынбасары
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Үкімет Аппаратының Басшысы
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенаты Төрағасының орынбасары
Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісі Төрағасының орынбасары
Қазақстан Республикасы Президентінің экономикалық мәселелер жөніндегі көмекшісі
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің төрағасы
Қазақстан Республикасының Әділет министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Әйелдер істері және отбасылық-демографиялық саясат жөніндегі ұлттық комиссияның төрағасы
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2023 жылғы 13 қыркүектегі
№ 350 Жарлығына
2-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2019 жылғы 27 тамыздағы
№ 141 Жарлығымен
БЕКІТІЛГЕН
Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Жастар кадр резерві жөніндегі ұлттық комиссияның ҚҰРАМЫ
Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Басшысы, комиссия төрағасы
Қазақстан Республикасы Президенті Кеңсесінің бастығы, комиссия төрағасының орынбасары
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің төрағасы, комиссия төрағасының орынбасары
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Үкімет Аппаратының Басшысы, комиссия мүшесі
Қазақстан Республикасы Президентінің ішкі саясат мәселелері және коммуникациялар жөніндегі көмекшісі, комиссия мүшесі
Қазақстан Республикасы Президентінің экономикалық мәселелер жөніндегі көмекшісі, комиссия мүшесі
Қазақстан Республикасы Президентінің өңірлік саясат мәселелерін үйлестіретін кеңесшісі, комиссия мүшесі
Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Мемлекеттік басқару академиясының ректоры, комиссия мүшесі
Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Мемлекеттік қызмет бөлімінің меңгерушісі, комиссияның хатшысы

2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент Республики Казахстан К. Токаев
Приложение 1
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 13 сентября 2023 года
№ 350
Утвержден
Указом Президента
Республики Казахстан
от 7 марта 2013 года
№ 520
ДОЛЖНОСТНОЙ СОСТАВ
Национальной комиссии по кадровой политике при Президенте Республики Казахстан
Руководитель Администрации Президента Республики Казахстан, председатель Национальной комиссии
начальник Канцелярии Президента Республики Казахстан, заместитель председателя Национальной комиссии
советник Президента Республики Казахстан, координирующий вопросы региональной политики, заместитель председателя Национальной комиссии
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, курирующий вопросы административной реформы и государственной службы
Заместитель Премьер-Министра – Руководитель Аппарата Правительства Республики Казахстан
заместитель Председателя Сената Парламента Республики Казахстан
заместитель Председателя Мажилиса Парламента Республики Казахстан
помощник Президента Республики Казахстан по экономическим вопросам
Председатель Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы
Министр юстиции Республики Казахстан
председатель Национальной комиссии по делам женщин и семейно-демографической политике при Президенте Республики Казахстан
Приложение 2
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 13 сентября 2023 года
№ 350
УТВЕРЖДЕН
Указом Президента
Республики Казахстан
от 27 августа 2019 года
№ 141
СОСТАВ
Национальной комиссии по молодежному кадровому резерву при Президенте Республики Казахстан
Руководитель Администрации Президента Республики Казахстан, председатель комиссии
начальник Канцелярии Президента Республики Казахстан, заместитель председателя комиссии
Председатель Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы, заместитель председателя комиссии
Заместитель Премьер-Министра – Руководитель Аппарата Правительства Республики Казахстан, член комиссии
помощник Президента Республики Казахстан по вопросам внутренней политики и коммуникациям, член комиссии
помощник Президента Республики Казахстан по экономическим вопросам, член комиссии
советник Президента Республики Казахстан, координирующий вопросы региональной политики, член комиссии
ректор Академии государственного управления при Президенте Республики Казахстан, член комиссии
заведующий Отделом государственной службы Администрации Президента Республики Казахстан, секретарь комиссии