"Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Қазақстанның стратегиялық зерттеулер институты" республикалық мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы 13 тамыздағы № 3614 Жарлығына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылғы 29 маусымдағы № 589 Жарлығы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Қазақстанның стратегиялық зерттеулер институты" республикалық мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы 13 тамыздағы № 3614 Жарлығына мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
мынадай мазмұндағы 1-1-тармақпен толықтырылсын:
"1-1. "Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Қазақстанның стратегиялық зерттеулер институты" республикалық мемлекеттік мекемесінің штат саны 82 бірлік мөлшерінде белгіленсін.";
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген "Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Қазақстанның стратегиялық зерттеулер институты" республикалық мемлекеттік мекемесі туралы ережеде:
19-тармақтың 5) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"5) институттың құрылымын және азаматтық қызметшілері лауазымдарының тізілімін бекітеді;".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ. ТОҚАЕВ

О внесении изменения и дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 13 августа 1997 года № 3614 "Об утверждении Положения о республиканском государственном учреждении "Казахстанский институт стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан от 29 июня 2024 года № 589
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 13 августа 1997 года № 3614 "Об утверждении Положения о республиканском государственном учреждении "Казахстанский институт стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан" следующие изменение и дополнение:
дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Установить штатную численность республиканского государственного учреждения “Казахстанский институт стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан" в количестве 82 единиц.";
в Положении о республиканском государственном учреждении "Казахстанский институт стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан", утвержденном вышеназванным Указом:
подпункт 5) пункта 19 изложить в следующей редакции:
5) утверждает структуру и реестр должностей гражданских служащих института;".
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев