"Мемлекеттік рәміздер және Қазақстан Республикасының Президентіне тікелей бағынатын және есеп беретін кейбір мемлекеттік органдардың, Қазақстан Республикасы Конституциялық Сотының, Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының, құқық қорғау органдарының, соттардың, Қарулы Күштердің, басқа да әскерлер мен әскери құралымдардың ведомстволық және оларға теңестірілген өзге де наградаларының геральдикасы мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 30 қыркүйектегі № 155 Жарлығына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 743 Жарлығы.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Мемлекеттік рәміздер және Қазақстан Республикасының Президентіне тікелей бағынатын және есеп беретін кейбір мемлекеттік органдардың, Қазақстан Республикасы Конституциялық Сотының, Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының, құқық қорғау органдарының, соттардың, Қарулы Күштердің, басқа да әскерлер мен әскери құралымдардың ведомстволық және оларға теңестірілген өзге де наградаларының геральдикасы мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 30 қыркүйектегі № 155 Жарлығына мынадай толықтыру енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Мемлекеттік рәміздер мен ведомстволық және оларға теңестірілген өзге де наградалар геральдикасы мәселелері жөніндегі республикалық комиссия туралы ережеде:
9-тармақ мынадай мазмұндағы 6-1) тармақшамен толықтырылсын;
"6-1) ведомстволық және оларға теңестірілген өзге де наградалардың жобаларын әзірлеу қағидаларын бекітуді;".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ. ТОҚАЕВ

О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 30 сентября 2011 года № 155 “О вопросах государственных символов и геральдики ведомственных и иных, приравненных к ним, наград некоторых государственных органов, непосредственно подчиненных и подотчетных Президенту Республики Казахстан, Конституционного Суда Республики Казахстан, Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан, правоохранительных органов, судов, Вооруженных Сил, других войск и воинских формирований”
Указ Президента Республики Казахстан от 25 декабря 2024 года № 743.
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 30 сентября 2011 года № 155 “О вопросах государственных символов и геральдики ведомственных и иных, приравненных к ним, наград некоторых государственных органов, непосредственно подчиненных и подотчетных Президенту Республики Казахстан, Конституционного Суда Республики Казахстан, Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан, правоохранительных органов, судов, Вооруженных Сил, других войск и воинских формирований" еле дующее дополнение:
в Положении о Республиканской комиссии по вопросам государственных символов и геральдики ведомственных и иных, приравненных к ним, наград, утвержденном вышеназванным Указом:
пункт 9 дополнить подпунктом 6-1) следующего содержания:
“6-1) утверждение правил разработки проектов ведомственных и иных, приравненных к ним, наград;”.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ