Қазақстан Республикасының Мүгедектігі бар адамдар күнін белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 15 маусымдағы N 1224 Жарлығы.
Ескерту. Жарлықтың тақырыбы жаңа редакцияда - ҚР Президентінің 15.09.2022 № 1013 Жарлығымен.
Мүгедектігі бар адамдарға мемлекет тарапынан қамқорлық көрсету, олардың проблемаларына назар аудару мақсатында, сондай-ақ БҰҰ Бас Ассамблеясының ұсынымдарын ескере отырып, ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - ҚР Президентінің 15.09.2022 № 1013 Жарлығымен.
1. Қазақстан Республикасының Мүгедектігі бар адамдар күні белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Президентінің 15.09.2022 № 1013 Жарлығымен.
2. Қазақстан Республикасының Мүгедектігі бар адамдар күні қазан айының екінші жексенбісі болып саналсын.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Президентінің 15.09.2022 № 1013 Жарлығымен.
Қазақстан Республикасының
Президентi

Об учреждении Дня лиц с инвалидностью Республики Казахстан
УКАЗ Пpезидента Республики Казахстан от 15 июня 1993 г. N 1224.
Сноска. Заголовок – в редакции Указа Президента РК от 15.09.2022 № 1013.
В целях проявления заботы государства о лицах с инвалидностью, привлечения внимания к их проблемам, а также учитывая рекомендации Генеральной Ассамблеи ООН, ПОСТАНОВЛЯЮ:
Сноска. Преамбула – в редакции Указа Президента РК от 15.09.2022 № 1013.
1. Учредить День лиц с инвалидностью Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 1 – в редакции Указа Президента РК от 15.09.2022 № 1013.
2. Днем лиц с инвалидностью Республики Казахстан считать второе воскресенье октября месяца.
Сноска. Пункт 2 – в редакции Указа Президента РК от 15.09.2022 № 1013.
Президент
Республики Казахстан