Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1995 жылғы 19 қазан N 2542. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2006.01.09. N 1696 жарлығымен.
Қазақстан Республикасы  Конституциясының  44-бабының 3) тармақшасына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрдiң ұсынысы негiзiнде Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң мынадай құрылымы белгiленсiн:
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi;
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасарлары;
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрi Кеңесiнiң Басшысы;
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi;
Қазақстан Республикасының Сырты iстер министрлiгi;
Қазақстан Республикасының Ғылым министрлiгi - Ғылым
академиясы;
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi;
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылық министрлiгi;
Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар
министрлiгi;
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi;
Қазақстан Республикасының Экология және табиғи ресурстар министрлiгi;
Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi;
Қазақстан Республикасының Инвестициялар жөнiндегi мемлекеттiк комитетi;
Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлiгi;
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау
министрлiгi;
Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық келiсiм
министрлiгi.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996.09.14. N   3113 , 1996.11.08. N  3203 , 1996.10.29. N  3168 , 1997.01.14. N  3329 , 1997.03.04. N  3377 , 1997.05.26. N  3531 , 1997.10.10. N  3655 , 1997.11.06. N  3741  жарлықтарымен.
2. Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi мен Үкiметiнiң қызметiн ұйымдық-құқықтық, ақпараттық, материалдық-техникалық қамтамасыз етудi Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Аппараты жүзеге асырады деп белгiленсiн, оның құрылымы мен санын Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi белгiлейдi.
3. Қазақстан Республикасының Үкiметi:
1) Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына Президенттiң бұрын шығарылған актiлерiн осы Жарлыққа сәйкес келтiру туралы ұсыныстар енгiзсiн;
2) Үкiметтiң бұрын шығарылған актiлерiн осы Жарлыққа сәйкес келтiрсiн.
4. Осы Жарлық жарияланған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О структуре Правительства Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 19 октября 1995 г. N 2542. Утратил силу - Указом Президента РК от 9 января 2006 года N 1696 (U061696) (вводится в действие со дня подписания)
В соответствии с подпунктом 3) статьи 44 Конституции
Республики Казахстан постановляю:
1. На основании представления Премьер-Министра Республики
Казахстан определить структуру Правительства Республики Казахстан:
Премьер-Министр Республики Казахстан;
Заместители Премьер-Министра Республики Казахстан;
Руководитель Канцелярии Премьер-Министра Республики
Казахстан
Министерство внутренних дел Республики Казахстан;
Министерство иностранных дел Республики Казахстан;
Министерство науки - Академия наук Республики Казахстан;
Министерство обороны Республики Казахстан;
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан;
Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан;
Министерство финансов Республики Казахстан;
Министерство труда и социальной защиты населения Республики
Казахстан;
Министерство юстиции Республики Казахстан;
Государственный комитет Республики Казахстан по инвестициям
Министерство информации и общественного согласия Республики
Казахстан
Министерство энергетики, индустрии и торговли Республики
Казахстан
Министерство экологии и природных ресурсов Республики
Казахстан <*>
Сноска. Пункт 1 с дополнениями, внесенными Указом Президента Республики Казахстан от 14 сентября 1996 г. N 3113. Исключены слова - Указом Президента РК от 29 октября 1996 г. N 3168  U963168_  . Дополнен - Указом Президента РК от 8 ноября 1996 г. N 3203  U963203_  . <**> Дополнен - Указом Президента РК от 14 янвая 1997 г. N 3329  U973329_  . Изменен - Указами Президента РК от 4 марта 1997 г. N 3377  U973377_  ; от 26 мая 1997 г. N 3531  U973531_  ; от 10 октября 1997 г. N 3655  U973655_  ; от 6 ноября 1997 г. N 3741  U973741_  .
2. Установить, что организационно-правовое, информационное, материально-техническое обеспечение деятельности Премьер-Министра и Правительства Республики Казахстан осуществляет Аппарат Правительства Республики Казахстан, структуру и численность которого определяет Премьер-Министр Республики Казахстан.
3. Правительству Республики Казахстан:
1) внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан
предложения о приведении ранее изданных актов Президента в
соответствие с настоящим Указом;
2) привести ранее изданные акты Правительства в соответствие
с настоящим Указом.
4. Настоящий Указ вступает в силу со дня опубликования.
Президент Республики Казахстан