"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар Жарлығына өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 26 қаңтардағы N 2827 Заң күшi бар жарлығы
"Қазақстан Республикасының Президентi мен жергiлiктi әкiмдерге уақытша қосымша уәкiлеттiк беру туралы" 1993 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының Z933600_ 1-бабына сәйкес, Ақмола қаласын абаттандыру және оны дамыту үшiн қолайлы жағдайлар жасау үшiн инвестициялар тарту мақсатында Қаулы Етемiн:
1."Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 24 сәуiрдегi Заң күшi бар N 2235 Жарлығына (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1995 ж., N 6, N 43-құжат) мынадай өзгертулер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1. 34-баптың 1-тармағы мынадай мазмұндағы 2) тармақшамен толықтырылсын:
"2) Ақмола қаласында тiркелген және құрылыспен шұғылданатын шетелдiк немесе шетелдiң қатысуымен құрылған ұйымдарды қоса алғанда, Қазақстан Республикасының Үкiметi белгiлейтiн ұйымдар, құрылысқа байланысты қызметiнiң кезеңiне, бiрақ бес жылдан аспайтын мерзiмге";
2), 3), 4), 5) тармақшалар тиiсiнше 3), 4), 5), 6) тармақшалар болып саналсын.
2. 123-баптың 3-тармағы мынадай мазмұндағы 7) тармақшамен толықтырылсын:
"7) Ақмола қаласында құрылыспен шұғылданатын, Қазақстан Республикасының Үкiметi белгiлейтiн заңды тұлғалар, құрылысқа байланысты қызметiнiң кезеңiне, бiрақ бес жылдан аспайтын мерзiмге";
7), 8) тармақшалар тиiсiнше 8), 9) тармақшалар болып саналсын.
3. 134-баптың 1-тармағы мынадай мазмұндағы 5) тармақшамен
толықтырылсын:
"4) Ақмола қаласында құрылыспен шұғылданатын, Қазақстан
Республикасының Үкiметi белгiлейтiн заңды тұлғалар, құрылысқа
байланысты қызметiнiң кезеңiне, бiрақ бес жылдан аспайтын мерзiмге
босатылады".
II. Осы Жарлық жарияланған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, "О налогах и других обязательных платежах в бюджет"
Указ Президента Республики Казахстан от 26 января 1996 г. N 2827 имеющий силу Закона.
В соответствии со статьей 1 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 1993 г. "О временном делегировании Президенту Республики Казахстан и главам местных администраций дополнительных полномочий", в целях привлечения инвестиций для обустройства и создания благоприятных условий для развития города Акмолы постановляю:
I. Внести в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 24 апреля 1995 г. N 2235 "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., N 6, ст. 43) следующие изменения и дополнения:
1) Пункт 1 статьи 34 дополнить пунктом 2) следующего содержания:
"2) организаций, определяемых Правительством Республики Казахстан, включая иностранные или созданные с иностранным участием, зарегистрированных и занимающихся строительством в городе Акмоле, на период деятельности, связанной со строительством, но не более пяти лет";
подпункты 2), 3), 4), 5) считать соответственно подпунктами 3), 4), 5), 6);
2) пункт 3 статьи 123 дополнить подпунктом 7) следующего содержания:
"7) юридические лица, определяемые Правительством Республики
Казахстан, занимающиеся строительством в городе Акмоле, на период
деятельности, связанной со строительством, но не более пяти лет";
подпункты 7), 8) считать соответственно подпунктами 8), 9);
3) пункт 1 статьи 134 дополнить подпунктом 5) следующего
содержания:
"5) юридические лица, определяемые Правительством Республики
Казахстан, занимающиеся строительством в городе Акмоле, на период
деятельности, связанной со строительством, но не более пяти лет".
II. Настоящий Указ вступает в силу со дня опубликования.
Президент
Республики Казахстан