Қазақстан Республикасы Президентiнiң кейбiр Жарлықтарына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 21 мамырдағы N 3512 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 3 маусымдағы N 607 Жарлығымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2008.06.03  N 607  Жарлығымен.
Қаулы етемiн:
I. Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 3 қаңтардағы N 2742  Жарлығымен  бекiтiлген Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi туралы Ережеге мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1. 2-тармақта:
2) тармақша алынып тасталсын;
3)-9) тармақшалар тиiсiнше 2)-8)-тармақшалар деп саналсын;
10) тармақша 9) тармақша деп саналсын және одан "және Қазақстан Республикасы Республикалық ұланының" сөздерi алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы жаңа 10) және 11) тармақшалармен толықтырылсын:
"10) Күзет қызметiнiң штаттан тыс жедел қызметкерлерi ретiнде азаматтарды ерiктi негiздерде тартады";
11) Күзет қызметiнiң әскери қызметшiлерiн Күзет қызметiне жүктелген мiндеттердi шешу мақсатында олардың келiсiмiмен мiндеттi әскери қызметте қалдыра отырып, мемлекеттiк органдар мен меншiк нысанына қарамастан, ұйымдардағы штаттық қызметтердi атқаруға белгiленген тәртiппен жiбередi";
11) тармақша 12) тармақша деп саналсын.
2. 3-тармақта:
4) тармақша мынадай редакцияда жазылсын: "оның орынбасарлары, соның iшiнде бiр бiрiншi орынбасары болады. Күзет қызметi бастығының бiрiншi орынбасары мен орынбасарларын Күзет қызметi бастығының ұсынуы бойынша Қазақстан Республикасының Президентi қызметке тағайындайды және қызметтен босатады";
16) тармақшада "лауазымдық жалақыларды" сөздерi алынып тасталсын.
3. 5-тармақта "Кеңес мүшелерi өз кезегiне Республика Президентiне өз пiкiрiн хабарлай алады" сөздерi алынып тасталсын.
4. 6-тармақта "Күзет қызметiнде офицер жиналысы республикалық ұланмен бiрлесiп те, бөлек те өткiзiлуi мүмкiн" сөздерi алынып тасталсын.
II.  <*>
Ескерту. II-тармақ күшін жойды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2000.05.12  N 392  Жарлығымен.
III. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О внесении изменений и дополнений в некоторые Указы Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 21 мая 1997 г. N 3512. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 3 июня 2008 года N 607
Сноска. Утратил силу  Указом  Президента РК от 03.06.2008 N 607.
ПОСТАНОВЛЯЮ:
I. В Положение о Службе охраны Президента Республики Казахстан, утвержденное Указом Президента Республики Казахстан от 3 января 1996 года N 2742  U962742_  , внести следующие изменения и дополнения:
1. в пункте 2:
подпункт 2) исключить;
подпункты 3)-9) считать соответственно подпунктами 2)-8);
подпункт 10) считать подпунктом 9) и в нем исключить слова "и Республиканской гвардии Республики Казахстан";
дополнить новыми подпунктами 10) и 11) следующего содержания:
"10) привлекает граждан на добровольных началах в качестве внештатных оперативных сотрудников Службы охраны;
11) направляет в установленном порядке военнослужащих Службы охраны с оставлением их на действительной военной службе для замещения штатных должностей в государственных органах и организациях, независимо от форы собственности, с их согласия в целях решения возложенных на Службу охраны задач";
подпункт 11) считать подпунктом 12);
2. в пункте 3:
подпункт 4) изложить в следующей редакции: "имеет заместителей, в том числе одного первого. Первый заместитель и заместители начальника Службы охраны назначаются на должность и освобождаются от должности Президентом Республики Казахстан по представлению начальника Службы охраны";
в подпункте 16) исключить слова "должностные оклады";
3. в пункте 5 исключить слова "Члены Совета в свою очередь
могут сообщить Президенту Республики свое мнение";
4. в пункте 6 исключить слова "Офицерское собрание может
проводиться в Службе охраны как совместно с Республиканской
гвардией, так и раздельно".
II. (Пункт II утратил силу - Указом Президента РК от 12 мая 2000 г.
N 392   U000392_  )
III. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан