Қызылорда арнайы экономикалық аймағы туралы ережеге өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1997 жылғы 10 қыркүйектегi N 3628
"Қазақстан Республикасындағы арнайы экономикалық аймақтар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 26 қаңтардағы N 2823 Z962823_ Заң күшi бар Жарлығының (Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 1996 ж., N 1, 179-құжат) 16-бабының 1-тармағына және "Ақтөбе, Батыс Қазақстан, Қызылорда және Қостанай облыстарының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысындағы өзгерiстер туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 17 маусымдағы N 3550 Жарлығының U973550_ 4-тармағына сәйкес қаулы етемiн:
I. "Қызылорда арнайы экономикалық аймағын құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 8 қазандағы N 3123 U963123_ Жарлығымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 40, 375-құжат) бекiтiлген Қызылорда арнайы экономикалық аймағы туралы ережеге мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
1. 1-тармақтың бiрiншi абзацындағы "60979" деген сан "82136" деген санмен ауыстырылсын.
2. 12-тармақтың үшiншi абзацындағы "1998 жылға - 25%, 1999 жылға - 30% және 2000 жылға - 35%" деген сөздер "ал 1998 жылдан бастап - Қызылорда АЭА-ы жұмыс iстейтiн барлық кезеңде 40% мөлшерiнде" деген сөздермен ауыстырылсын.
3. 13-тармақта:
үшiншi абзацтағы "Қызылорда АЭА-ының экономикалық және әлеуметтiк даму қорының қаражаты" деген сөздерден кейiн "заңда айқындалған тәртiппен бюджеттен тыс шоттарға жиналады және" деген сөздермен ауыстырылсын.
төртiншi абзац алынып тасталсын.
4. 18-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"18. Шетел және Қазақстан тауарларын Қызылорда АЭА-ына әкелу кезiнде кеден баждары мен салықтар алынбайды және экономикалық саясат шаралары қолданылмайды".
II. Осы Жарлық жарияланған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О внесении изменений и дополнения в Положение о Кызылординской специальной экономической зоне
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН от 10 сентября 1997 г. N 3628
В соответствии с пунктом 1 статьи 16 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 26 января 1996 г. N 2823 Z962823_ "О специальных экономических зонах в Республике Казахстан" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1996 г., N 1, ст. 179) и пунктом 4 Указа Президента Республики Казахстан от 17 июня 1997 г. N 3550 U973550_ "Об изменениях в административно-территориальном устройстве Актюбинской, Западно-Казахстанской, Кзыл-Ординской и Кустанайской областей" ПОСТАНОВЛЯЮ:
I. Внести в Положение о Кызылординской специальной экономической зоне, утвержденное Указом Президента Республики Казахстан от 8 октября 1996 г. N 3123 U963123_ "О создании Кызылординской специальной экономической зоны" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 40, ст. 375), следующие изменения и дополнение:
1. В абзаце первом пункта 1 цифру "60979" заменить цифрой "82136".
2. В абзаце третьем пункта 12 слова "на 1998 год - 25%, на 1999 год - 30% и на 2000 год - 35%" заменить словами "а начиная с 1998 года - в размере 40% на весь период функционирования Кызылординской СЭЗ".
3. В пункте 13:
абзац третий после слов "Средства фонда зкономического и социального развития Кызылординской СЭЗ" дополнить словами "аккумулируются на внебюджетных счетах в порядке, определяемом законодательством, и";
абзац четвертый исключить.
4. Пункт 18 изложить в следующей редакции:
"18. При ввозе иностранных и казахстанских товаров на территорию Кызылординской СЭЗ таможенные пошлины и налоги не взимаются и меры зкономической политики не применяются".
II. Настоящий Указ вступает в силу со дня опубликования.
Президент
Республики Казахстан