Қазақстан Республикасынан Азия Даму Банкiнiң Басқарушылар Кеңесiндегi өкiлдер туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң жарлығы 1998 жылғы 6 сәуiрдегi N 3897. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2002.04.26. N 854 жарлығымен. ~U020854
"Қазақстан Республикасының Азия Даму Банкiне мүшелiгi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 10 қаңтардағы N 1496 U941496_ Жарлығына сәйкес қаулы етемiн:
Өмiрзақ Естайұлы Шүкеев Қазақстан Республикасынан Азия Даму Банкiнiң Басқарушысы қызметiнен босатылсын.
Сауат Мұхаметбайұлы Мыңбаев Қазақстан Республикасынан Азия Даму Банкi Басқарушысының орынбасары қызметiнен босатылсын.
Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөнiндегi агенттiгiнiң төрағасы - Қазақстан Республикасының министрi Ержан Әбiрқайырұлы Өтембаев Қазақстан Республикасынан Азия Даму Банкiнiң Басқарушысы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының Қаржы бiрiншi вице-министрi Жанат Жұрғалиқызы Ертiлесова Қазақстан Республикасынан Азия Даму Банкi Басқарушысының орынбасары болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О представителях в Совете Управляющих Азиатского Банка Развития от Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 6 апреля 1998 г. N 3897. Утратил силу Указом Президента РК от 26 апреля 2002 г. N 854 ~U020854
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 10 января 1994 г. N 1496 U941496_ "О членстве Республики Казахстан в Азиатском Банке Развития" ПОСТАНОВЛЯЮ:
Освободить Шукеева Умирзака Естаевича от должности Управляющего Азиатским Банком Развития от Республики Казахстан.
Освободить Мынбаева Сауата Мухаметбаевича от должности
заместителя Управляющего Азиатским Банком Развития от Республики
Казахстан.
Назначить Председателя Агентства по стратегическому
планированию и реформам Республики Казахстан - Министра Республики
Казахстан Утембаева Ержана Абулхаировича Управляющим Азиатским
Банком Развития от Республики Казахстан.
Назначить Ертлесову Жаннат Джургалиевну - первого вице-Министра
финансов Республики Казахстан заместителем Управляющего Азиатским
Банков Развития от Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан