Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 23 тамыздағы N 3094 Жарлығына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1998 жылғы 30 маусымдағы N 3989
"Қазақстан Республикасындағы арнайы экономикалық аймақтар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 26 қаңтардағы N 2823 Z962823_ Заң күшi бар Жарлығының 16-бабының 1-тармағына сәйкес (Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 1996 ж., N 1, 179-құжат) қаулы етемiн:
1. "Лисаков арнайы экономикалық аймағы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 23 тамыздағы N 3094 U963094_ Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 34, 316-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекiтiлген Лисаков арнайы экономикалық аймағы туралы ережеде:
10-тармақта:
төртiншi абзацтағы "1998 жылға - 30%, 1999 жылға - 35% және
2000 жылға - 40%" деген сөздер "1998 жылдың бiрiншi жарты жылдығына
- 30%, екiншi жарты жылдығына - 50%, 1999-2000 жылдарға - 50%" деген
сөздермен ауыстырылсын;
алтыншы абзац алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы сегiзiншi абзацпен толықтырылсын:
"1999 жылдың 1 шiлдесiнен бастап облыстық бюджетке ақша
аударымдары күн сайын жасалады".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О внесении изменений и дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 23 августа 1996 г. N 3094
Указ Президента Республики Казахстан от 30 июня 1998 г. № 3989
В соответствии с пунктом 1 статьи 16 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 26 января 1996 г. № 2823 Z962823_ "О специальных экономических зонах в Республике Казахстан" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1996 г., № 1, ст. 179) ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 23 августа 1996
г. N 3094
U963094_
"О Лисаковской специальной экономической зоне" (САПП
Республики Казахстан, 1996 г., № 34, ст. 316) следующие изменения и
дополнение:
в Положении о Лисаковской специальной экономической зоне,
утвержденном вышеназванным Указом:
в пункте 10:
в абзаце четвертом слова "на 1998 год - 30%, на 1999 год - 35% и на
2000 год - 40%" заменить словами "на первое полугодие 1998 года - 30%, на
второе полугодие - 50%, на 1999 -2000 годы - 50%.";
абзац шестой исключить;
дополнить абзацем восьмым следующего содержания:
"С 1 июля 1999 года отчисления в областной бюджет производятся
ежедневно."
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан