Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Ұлттық Жоғары Мемлекеттік Басқару Мектебінің мәселелері жөніндегі Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілерінің күші жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 1998 жылғы 14 қараша N 4152
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің мынадай актілерінің күші жойылған деп танылсын:
1) "Ұлттық Жоғары Мемлекеттік Басқару Мектебін құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1994 жылғы 29 тамыздағы N 1845 қаулысы K941845_ (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 36, 389-құжат);
2) "Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Ұлттық Жоғары Мемлекеттік Басқару Мектебі туралы Ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1996 жылғы 12-қарашадағы N 3216 Жарлығы U963216_ (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 45, 428-құжат).
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О признании утратившими силу некоторых актов Президента Республики Казахстан по вопросам Национальной Высшей Школы Государственного Управления при Президенте Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 14 ноября 1998 года № 4152
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Признать утратившими силу следующие акты Президента Республики
Казахстан:
1) постановление Президента Республики Казахстан от 29 августа 1994 года
№ 1845
K941845_
"Об образовании Национальной Высшей Школы Государственного
Управления" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., № 36, ст. 389);
2) Указ Президента Республики Казахстан от 12 ноября 1996 года № 3216
"Об утверждении Положения о Национальной Высшей Школе Государственного
Управления при Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан,
1996 г., № 45, ст. 428).
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
(оператор:   А.Турсынова
специалист: Р.Жантасова)