Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы 13 тамыздағы N 3614 Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 1999 жылғы 4 мамыр N 130
Қаулы етемін:
1. "Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Қазақстанның стратегиялық зерттеулер институты туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы 13 тамыздағы N 3614 U973614_ Жарлығына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Қазақстанның стратегиялық зерттеулер институты туралы ережеге:
1) 4-тармақтың бесінші абзацы "Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігі" сөздерінен кейін "Қазақстан Республикасы Президентінің ұлттық қауіпсіздік мәселелері жөніндегі көмекшісі - Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік Кеңесінің Хатшысы" сөздерімен толықтырылсын;
2) 5-тармақтың екінші абзацындағы "оның тиісті орынбасары" сөздері "Қазақстан Республикасы Президентінің ұлттық қауіпсіздік мәселелері жөніндегі көмекшісі - Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік Кеңесінің Хатшысы" сөздерімен алмастырылсын;
3) 8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Институт Қазақстан Республикасының Президенті Әкімшілігінің
жалпы басшылығымен және Қазақстан Республикасы Президентінің ұлттық
қауіпсіздік мәселелері жөніндегі көмекшісі - Қазақстан Республикасы
Қауіпсіздік Кеңесі Хатшысының жедел басшылығымен жұмыс істейді".
2.Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 13 августа 1997 г. № 3614
Указ Президента Республики Казахстан от 4 мая 1999 года № 130
Постановляю:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 13 августа 1997 г. № 3614 U973614_ "Об утверждении Положения о Казахстанском институте стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан" следующие изменения и дополнения:
в Положении о Казахстанском институте стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан, утвержденном вышеназванным Указом:
1) абзац пятый пункта 4 после слов "Администрации Президента Республики Казахстан" дополнить словами "помощнику Президента Республики Казахстан по вопросам национальной безопасности - Секретарю Совета Безопасности Республики Казахстан";
2) в абзаце втором пункта 5 слова "соответствующим его заместителем" заменить словами "помощником Президента Республики Казахстан по вопросам национальной безопасности - Секретарем Совета Безопасности Республики Казахстан";
3) пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Институт работает под общим руководством Администрации
Президента Республики Казахстан и оперативным руководством помощника
Президента Республики Казахстан по вопросам национальной
безопасности - Секретаря Совета Безопасности Республики Казахстан".
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан