Акционерлік қоғамдардың қызметі туралы материалдарды жариялауға арналған баспасөз басылымдарының тізбесі туралы
Қазақстан Республикасы бағалы қағаздар жөніндегі ұлттық комиссиясы директораты 2000 жылғы 14 ақпандағы N 560 қаулысы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу басқармасы 2000 жылғы 18 наурызда тіркелді. Тіркеу N 1092. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банк басқармасының 2003 жылғы 2 желтоқсандағы N 414 (V032626) қаулысымен.
Акционерлiк қоғамдарға өздерiнiң қызметi туралы ақпарат жариялаулары бойынша бақылау жасауды жүзеге асыру мақсатында "Акционерлiк қоғамдар туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 10 шiлдедегi Заңы 2-бабының он жетiншi азатжолының, 51-бабы 2-тармағының негізiнде және Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 13 қарашадағы N 3755  жарлығымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссиясы туралы ереженiң 4-тармағының 18) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссиясының (бұдан әрi "Ұлттық комиссия" деп аталады) Директораты ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Бағалы қағаздар рыногындағы қызметтерiне қатысты материалдарды жариялау үшiн акционерлiк қоғамдар пайдалануға құқылы болатын мерзiмдi баспасөз басылымдарының мынадай тiзбесi белгiленсiн:
1) "Егемен Қазақстан" газетi;
2) "Казахстанская правда" газетi;
3) "Қазақстанның бағалы қағаздар рыногы" журналы (акционерлердiң жалпы жиналысын шақыруға және өткiзуге және қоғамның iрi мәмiлелер жасауына қатысты ақпараттан басқа).
2. Осы Қаулының Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде тiркелген күнiнен бастап күшiне енгiзiлетiндiгi белгiленсiн.
3. Ұлттық комиссия орталық аппаратының Корпоративтiк қаржылар басқармасы:
1) осы Қаулыны акционерлiк қоғамдардың назарына жеткiзу жөнiндегi барлық ықтимал шараларды қолдансын;
2) осы Қаулының орындалысына бақылау жасасын.
Ұлттық комиссияның
Төрағасы

О перечне печатных изданий для публикации материалов о деятельности акционерных обществ
Постановление Директората Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам от 14 февраля 2000 года N 560. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18.03.2000 г. за N 1092. Утратило силу - постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 2 декабря 2003 г. N 414 (V032626)
В целях осуществления контроля за акционерными обществами по опубликованию информации о своей деятельности, на основании абзаца семнадцатого статьи 2, пункта 2 статьи 51 Закона Республики Казахстан Z980281_  "Об акционерных обществах" от 10 июля 1998 года и в соответствии с подпунктом 18) пункта 4 U973755_  Положения о Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам, утвержденного Указом Президента Республики Казахстан от 13 ноября 1997 года N 3755, Директорат Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам (далее именуемой "Национальная комиссия") постановляет:
1. Установить следующий перечень периодических печатных изданий, которые акционерные общества вправе использовать для публикации материалов, относящихся к их деятельности на рынке ценных бумаг:
1) газета "Егемен Казакстан";
2) газета "Казахстанская правда";
3) журнал "Рынок ценных бумаг Казахстана" (кроме информации, касающейся созыва и проведения общего собрания акционеров и совершения крупных сделок обществом).
2. Установить, что настоящее Постановление вводится в действие с даты его регистрации Министерством юстиции Республики Казахстан.
3. Управлению корпоративных финансов центрального аппарата Национальной комиссии:
1) принять все возможные меры по доведению настоящего Постановления до сведения акционерных обществ;
2) установить контроль за исполнением настоящего Постановления.
Председатель
Национальной комиссии