Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Тіркеу қызметі комитеті төрағасының 1999 жылғы 23 сәуірдегі N 66 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Бұйрық Әділет министрлігі Тіркеу қызметі комитеті 2000 жылғы 11 сәуір N 61 Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2000 жылғы 26 сәуірде тіркелді Тіркеу N 1119. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Әділет министрлігiнiң Тіркеу қызметі комитетінің 2007 жылғы 25 шілдедегі N 84 бұйрығымен.
Ескерту: Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Әділет министрлігiнiң Тіркеу қызметі комитетінің 2007 жылғы 25 шілдедегі N 84 бұйрығымен.
-------------Бұйрықтан үзінді----------------
Қолданыстағы заңнамаға сәйкес келтіру мақсатында, БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын.
...
3) Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Тіркеу қызметі комитеті төрағасының 2000 жылғы 11 сәуірдегі N 61 "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Тіркеу қызметі комитеті төрағасының 1999 жылғы 23 сәуірдегі N 66 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 1119 нөмiрiмен тiркелген) бұйрығы
2. Осы бұйрық қол қойған күнiнен бастап қолданысқа енгізіледі.
Тіркеу қызметі комитеті
Төрағасының м.а.
-----------------------------
"Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу туралы"  Z952198_ 1995 жылғы 17 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Президентінің Заң күші бар Жарлығына сәйкес бұйырамын:
1. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Тіркеу қызметі комитеті төрағасының 1999 жылғы 23 сәуірдегі N 66  V990768_ бұйрығына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу Ережесінде:
4-тармақтың үшінші абзацындағы "регистрін және" деген сөздерден кейін "заңды тұлғалардың" деген сөздері алып тасталсын;
5-тармақтағы "регистрін және" сөздерден кейін "заңды тұлғалардың" деген сөздері алып тасталсын;
18-тармақтың үшінші абзацы "шешімі" деген сөзден кейін "немесе шешімнің көшірмесі" деген сөздермен толықтырылсын;
36-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"Шағын кәсіпкерлік субъектілерін мемлекеттік тіркеу және қайта тіркеу 3 жұмыс күнінен кешіктірмей жүргізілуі керек, ал қоғамдық бірлестіктерді - қажетті құжаттар қоса ұсынып өтініш берген күннен бастап 10 жұмыс күнінен кешіктірмей. Өзге заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және қайта тіркеу, сондай-ақ заңды тұлғалардың филиалдары мен өкілдіктерін есептік тіркеу және қайта тіркеу қажетті құжаттарды қоса ұсынып өтініш берген күннен бастап 15 күн ішінде жүргізілуі керек.";
37-тармақтағы "мемлекеттік" деген сөзден кейін "(есептік)" деген сөзбен толықтырылсын;
41-тармақтағы бірінші сөйлем мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік қайта тіркеуді туғызбайтын құрылтай құжаттарға өзгерістер мен толықтыруларды тіркеу қажетті құжаттарды қоса ұсынып өтініш берген күннен бастап мынадай мерзімдерде: шағын кәсіпкерлік субъектілері және олардың филиалдары 3 жұмыс күнінен кешіктірілмей, қоғамдық бірлестіктер мен олардың филиалдары 10 жұмыс күнінен кешіктірілмей, өзге заңды тұлғалар мен олардың филиалдары 15 күннен кешіктірілмей жүзеге асырылады.";
көрсетілген Ережеге 1-қосымшада:
1-тармақтың төртінші абзацы алып тасталсын;
10-тармақтың бесінші, алтыншы, жетінші және тоғызыншы абзацтары алып тасталсын;
11-тармақтың төртінші абзацындағы "және олардың мөрлерімен куәланған" деген сөздер алып тасталсын;
Тіркеуге тапсырылатын барлық құжаттар тізіміне Ескертуде:
3-тармақ "екі данада" деген сөздерден кейін "мемлекеттік және орыс тілдерінде" деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы 5-тармақпен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в приказ председателя Комитета регистрационной службы Министерства юстиции Республики Казахстан от 23 апреля 1999 года N 66
Приказ председателя Комитета регистрационной службы Министерства юстиции Республики Казахстан от 11 апреля 2000 года N 61. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 апреля 2000 г. за N 1119. Утратило силу - приказом Председателя Комитета регистрационной службы Министерства юстиции Республики Казахстан от 25 июля 2007 года N 84
Извлечение из приказа Председателя Комитета регистрационной службы
Министерства юстиции Республики Казахстан от 25 июля 2007 года N 84
В целях приведения в соответствие с действующим законодательством, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу:
...
3) Приказ председателя Комитета регистрационной службы Министерства юстиции Республики Казахстан от 11 апреля 2000 года N 61 "О внесении изменений и дополнений в приказ председателя Комитета регистрационной службы Министерства юстиции Республики Казахстан от 23 апреля 1999 года N 66 "Об утверждении Правил государственной регистрации юридических лиц и учетной регистрации филиалов и представительств" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 1119);
...
И.о. Председателя Комитета
регистрационной службы
_______________________________________________________
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, от 17 апреля 1995 года  Z952198_ "О государственной регистрации юридических лиц" приказываю:
1. Внести в приказ председателя Комитета регистрационной службы Министерства юстиции Республики Казахстан от 23 апреля 1999 года N 66  V990768_ следующие изменения и дополнения:
в Правилах государственной регистрации юридических лиц, утвержденных указанным приказом:
в абзаце третьем пункта 4 после слова "представительств" слова "юридических лиц" исключить;
в пункте 5 после слова "представительств" слова "юридических лиц" исключить;
абзац третий пункта 18 после слова "решение" дополнить словами "или выписка из решения";
пункт 36 изложить в следующей редакции:
"Государственная регистрация и перерегистрация субъектов малого предпринимательства должны быть произведены не позднее 3 рабочих дней, а общественных объединений - не позднее 10 рабочих дней со дня подачи заявления с приложением необходимых документов. Государственная регистрация и перерегистрация иных юридических лиц, а также учетная регистрация и перерегистрация филиалов и представительств юридических лиц должны быть произведены в течение 15 дней со дня подачи заявления с приложением необходимых документов.";
в пункте 37 после слова "государственной" дополнить словом "(учетной)";
в пункте 41 первое предложение изложить в следующей редакции:
"Регистрация изменений и дополнений в учредительные документы, не влекущих государственную перерегистрацию, осуществляется в следующие сроки: субъекты малого предпринимательства и их филиалы не позднее 3 рабочих дней, общественные объединения и их филиалы не позднее 10 рабочих дней, иные юридические лица и их филиалы не позднее 15 дней со дня подачи заявления с приложением необходимых документов.";
в приложении 1 к указанным Правилам:
абзац четвертый пункта 1 исключить;
абзацы пятый, шестой, седьмой и девятый пункта 10 исключить;
в абзаце четвертом пункта 11 слова "и заверенный их печатями" исключить;
в Примечании ко всему перечню документов, представляемых для регистрации:
в пункте 3 после слов "в двух экземплярах" дополнить словами "на государственном и русском языках";
дополнить пунктом 5 следующего содержания:

"5. Заңды тұлғаның тұрған жерін растайтын құжаттар: кепілдік хат, жалдау, сатып алу - сату шарттарының, жайларға құқықтарды тіркеу туралы куәліктің көшірмелері және азаматтық заңдармен көзделген өзге де құжат бола алады.".
2. Осы бұйрық жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі
Тіркеу қызметі
комитетінің төрағасы

"5. Документами, подтверждающими место нахождения юридического лица, могут быть: гарантийное письмо, копии договора аренды, купли-продажи, свидетельства о регистрации права на помещение и иной документ, предусмотренный гражданским законодательством.".
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня опубликования.
Председатель Комитета
регистрационной службы
Министерства юстиции
Республики Казахстан