2000 жылға арналған Бірыңғай бюджеттік сыныптамаға N 15 өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2000 жылғы 15 маусымдағы N 284 бұйрығы Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2000 жылғы 12 шілде N 1186 тіркелді
1. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715 V991058_ "2000 жылға арналған Бірыңғай бюджеттік сыныптаманы бекіту туралы" бұйрығына мынадай өзгерiс пен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасына:
1) бюджет кiрiстерiнiң сыныптамасы:
"201219 Басқа да түсiмдер" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"201220 Республикалық бюджеттен төменгi деңгейдегi бюджеттерге несиелер берiлгенi үшiн алынатын сыйақылар (мүдделер)
201221 Республикалық бюджеттен заңды және жеке тұлғаларға несиелер берілгенi үшiн алынатын сыйақылар (мүдделер)
201222 Жергіліктi бюджеттен заңды және жеке тұлғаларға несиелер берiлгенi үшiн алынатын сыйақылар (мүдделер)";
2) бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасы:
"4.9.263.40.30 Әдiстемелiк кабинеттер" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"4.9.263.53 Жергiлiктi деңгейде бiлім беру нысандарын салу және күрделi жөндеу";
"5.9.254.44 Дәрi-дәрмектердi және дәрiгерлiк жабдықтарды орталықтандырылған сатып алу" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"5.9.254.51 Медициналық статистикалық ақпараттарды жинау мен талдауды ұйымдастыру
5.9.254.52 Жергiлiктi деңгейде денсаулық сақтау нысандарын салу және күрделi жөндеу";
"6.9.258.33.30 Облыстық, қалалық және аудандық медициналық-әлеуметтiк сараптама" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"6.9.258.52 Жергiлiктi деңгейде әлеуметтiк қамтамасыз ету нысандарын салу және күрделi жөндеу";
"8.9.230.75 Ұйымдардың республикалық бюджеттен орындалатын мiндеттемелерi бойынша кредиторлық берешектердi өтеу" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"8.9.263 Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын бiлiм, мәдениет, спорт және туризм атқару органы
8.9.263.54 Жергiліктi деңгейде мәдениет пен спорт нысандарын салу және күрделi жөндеу";
"15.1.105.67 Аудандық (қалалық) бюджеттен бюджеттiк алулар" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"15.1.105.70 Жергiлiктi атқарушы органдардың резервi есебiнен төменгi деңгейдегi бюджеттерге берілетiн трансферттер
15.1.105.72 Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң резервi есебiнен төменгi деңгейдегi бюджеттерге берiлетiн трансферттер";

О внесении изменения и дополнений N 15 в Единую бюджетную классификацию на 2000 год
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 15 июня 2000 года N 284 Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 июля 2000 года N 1186
Приказываю:
1. Внести в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 V991058_ "Об утверждении Единой бюджетной классификации на 2000 год" следующие изменение и дополнения:
в Единую бюджетную классификацию Республики Казахстан на 2000 год, утвержденную указанным приказом:
1) в классификации доходов бюджета:
после строки "201219 Прочие поступления" дополнить строками следующего содержания:
"201220 Вознаграждения (интересы), полученные за предоставление кредитов из республиканского бюджета нижестоящим бюджетам
201221 Вознаграждения (интересы), полученные за предоставление кредитов из республиканского бюджета юридическим и физическим лицам
201222 Вознаграждения (интересы), полученные за предоставление кредитов из местного бюджета юридическим и физическим лицам";
2) в функциональной классификации расходов бюджета:
после строки "4.9.263.40.30 Методические кабинеты" дополнить строкой следующего содержания:
"4.9.263.53 Строительство и капитальный ремонт объектов образования на местном уровне";
после строки "5.9.254.44 Централизованный закуп лекарственных средств и медицинского оборудования" дополнить строками следующего содержания:
"5.9.254.51 Организация сбора и анализа медико-статистической информации
5.9.254.52 Строительство и капитальный ремонт объектов здравоохранения на местном уровне";
после строки "6.9.258.33.30 Областные, городские и районные медико- социальные экспертные комиссии" дополнить строкой следующего содержания:
"6.9.258.52 Строительство и капитальный ремонт объектов социального обеспечения";
после строки "8.9.230.75 Погашение кредиторской задолженности по обязательствам организаций, выполняемых за счет республиканского бюджета" дополнить строками следующего содержания:
"8.9.263 Исполнительный орган образования, культуры, спорта и туризма, финансируемый из местного бюджета
8.9.263.54 Строительство и капитальный ремонт объектов культуры и спорта на местном уровне";
после строки "15.1.105.67 Бюджетные изъятия из районного (городского) бюджета" дополнить строками следующего содержания:
"15.1.105.70 Трансферты нижестоящим бюджетам за счет резерва местных исполнительных органов
15.1.105.72 Трансферты нижестоящим бюджетам за счет Резерва Правительства Республики Казахстан";

3) бюджет шығыстарының экономикалық сыныптамасы:
"1.1.150.155 Сот шешiмдерiнiң орындалуы" деген жол мынадай мазмұнда жазылсын:
"1.1.150.155 Орындау құжаттарының атқарылуы".
"1.2.210.211 Iшкi заемдар бойынша сыйақылар (мүдделер) төлеу" деген
жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"1.2.210.212 Республикалық бюджеттен алынған заемдар бойынша
сыйақылар (мүдделер) төлеу".
2. 2000 жылға арналған Бiрыңғай бюджеттiк сыныптаманың кiрiстер
сыныптамасындағы 201206 "Республика iшiнде берiлген несиелер үшiн
алынатын сыйақылар (мүдделер)" кодына түсiмдер 2000 жылғы 1 шiлдеге дейiн
есепке алынады деп белгiленсiн.
3. Осы бұйрық, 2000 жылғы 1 шiлдеден бастап күшiне енетiн 1 тармақтың
1) тармақшасынан басқасы, қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Министр
Оқығандар:
Бағарова Ж.А.
Икеабаева А.Ж.

3) в экономической классификации расходов:
строку "1.1.150.155 Исполнение решений судов" изложить в следующей редакции:
"1.1.150.155 Исполнение исполнительных документов";
после строки "1.2.210.211 Выплаты вознаграждений (интересов) по
внутренним займам" дополнить строкой следующего содержания:
"1.2.210.212 Выплаты вознаграждений (интересов) по займам,
полученным из республиканского бюджета".
2. Установить, что поступления на код 201206 "Вознаграждения
(интересы), полученные за предоставление кредитов внутри республики"
классификации доходов бюджета Единой бюджетной классификации на 2000
год зачисляются до 1 июля 2000 года.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания, за
исключением подпункта 1) пункта 1, который вступает в силу с 1 июля 2000
года.
Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)