2000 жылға арналған Бірыңғай бюджеттік сыныптамаға N 18 толықтыру енгізу туралы
Бұйрық Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі 2000 жылғы 15 шілде N 326. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2000 жылғы 29 шілде N 1203 тіркелді. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 2 маусымдағы N 75 Бұйрығымен
-----------Бұйрықтан үзінді----------
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 27 бабына жәнe Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту туралы" қаулысының қабылдануына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту бойынша бұйрықтардың күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi және 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қатынастарға әрекет етедi.
Министр
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау Министрлігінің
2005 жылғы 2 маусымдағы
N 75 бұйрығына қосымша
Бiрыңғай бюджеттік сыныптамасын
бекiту бойынша бұйрық тізбесі
10. Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2000 жылғы 15 шілдедегі N 326 (тіркелген N 1203) "2000 жылға арналған Бірыңғай бюджеттік сыныптамаға N 18 өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" бұйрығы...
-------------------------------------
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 5 маусымдағы N 841  P000841_  "Тауарлардың жекелеген түрлеріне арналған шығарушылық кеден баждарының ставкалары туралы" қаулысына сәйкес Бұйырамын:
1. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715   V991058_   "2000 жылға арналған Бірыңғай бюджеттік сыныптаманы бекіту туралы" бұйрығына мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасына:
бюджет кірістерінің сыныптамасы:
"106101 Импорттық кеден баждары" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"106102 Экспорттық кеден баждары".
2. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министрдің
міндетін атқарушы

О внесении дополнения N 18 в Единую бюджетную классификацию на 2000 год
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 15.07.2000г. N 326. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29.07.2000г. за N 1203. Утратил силу - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 02.06.2005г. N 75
Извлечение из приказа Министра экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан от 02.06.2005г. N 75
"В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и в связи с принятием постановления Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1362 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказы по Единой бюджетной классификации согласно приложению к настоящему приказу.
2. Настоящий приказ вводится в действие с даты подписания и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2005 года.
Министр
Приложение
к приказу Министра
экономики и бюджетного
планирования
Республики Казахстан
от 02.06.2005г. N 75
Перечень приказов
по Единой бюджетной классификации
...
10. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 15.07.2000г. N 326 "О внесении дополнения N 18 в Единую бюджетную классификацию на 2000 год" ...".
--------------------------------------------------------------------
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 июня 2000 года N 841 "О ставках вывозных таможенных пошлин на отдельные виды товаров" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 "Об утверждении Единой бюджетной классификации на 2000 год" следующее дополнение:
в Единую бюджетную классификацию Республики Казахстан на 2000 год, утвержденную указанным приказом:
в классификации доходов бюджета:
после строки "106101 Импортные таможенные пошлины" дополнить строкой следующего содержания:
"106102 Экспортные таможенные пошлины".
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
И.о. министра