2000 жылға арналған Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасына N 21 толықтыруды енгізу туралы
Бұйрық Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 2000 жылғы 14 тамыз N 359 Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2000 жылғы 18 тамызда тіркелді Тіркеу N 1225
"Астана қаласының 2000 жылға арналған арнайы экономикалық аймағының бюджетiн нақтылау туралы" Астана қаласы Мәслихатының 2000 жылғы 12 шiлдедегi N 42/9-ІІ шешiмiн және "Астана қаласының емдеу-алдын алу мекемелерiнiң экономикалық және клиникалық тиiмдiлiгiн оңтайландыру және арттыру бағдарламасын әзiрлеу және iске қосу бойынша қызмет көрсетулер берушiнi анықтау жөніндегi ашық конкурс өткiзу туралы" Астана қаласы Әкiмінің 2000 жылғы 28 шiлдедегi N 3-1-305 өкiмiн назарға ала отырып бұйырамын:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715 V991058_ "2000 жылға арналған Бiрыңғай бюджеттiк сыныптаманы бекiту туралы" бұйрығына мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Бiрыңғай
бюджеттiк сыныптамасына:
бюджет шығыстарының сынаптамасында:
"5.9.254.52 Жергiлiктi деңгейде денсаулық сақтау объектiлерiн салу
және күрделi жөндеу" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен
толықтырылсын:
"5.9.254.53 Емдеу-алдын алу мекемелерiнiң экономикалық және
клиникалық тиімділігін оңтайландыру және арттыру бағдарламасын әзірлеу
және іске қосу".
2. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Министр міндетін атқарушы
Оқығандар:
Омарбекова А.Т.
Икебаева Ә.Ж.

О внесении дополнения N 21 в Единую бюджетную классификацию Республики Казахстан на 2000 год
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 14 августа 2000 года N 359. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18.08.2000 г. за N 1225
Принимая во внимание решение Маслихата города Астаны от 12 июля 2000 года N 42/9-II "Об уточнении бюджета специальной экономической зоны г. Астаны на 2000 год" и распоряжение Акима города Астаны от 28 июля 2000 года N 3-1-305 "О проведении открытого конкурса по определению поставщика услуг по разработке и внедрению программы оптимизации и повышении экономической и клинической эффективности лечебно-профилактических учреждений г. Астаны", приказываю:
1. Внести в  приказ  Министерства финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан на 2000 год" следующее дополнение:
в Единую бюджетную классификацию Республики Казахстан на 2000 год, утвержденную указанным приказом:
в классификации расходов бюджета:
после строки "5.9.254.52 Строительство и капитальный ремонт объектов здравоохранения на местном уровне" дополнить строкой следующего содержания:
"5.9.254.53 Разработка и внедрение программы оптимизации и повышения экономической и клинической эффективности лечебно-профилактических учреждений".
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
И.о. Министра