Қазақстан Республикасының 2000 жылға арналған Бірыңғай бюджеттік жіктемесіне N 24 толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2000 жылғы 3 қазандағы N 420 бұйрығы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2000 жылғы 10 қазан N 1255 тіркелді
Бұйырамын:
1. "2000 жылға арналған Бірыңғай бюджеттік сыныптаманы бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715 V991058_ бұйрығына мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының 2000 жылға арналған Бірыңғай бюджеттік жіктемесінде:
бюджет шығыстарының функционалдық жіктемесінде:
"3.1.251.34. Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу" деген жолдан кейін мынадай редакцияда жазылған жолмен толықтырылсын:
"3.1.251.35. Қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздік объектілерін салу және күрделі жөндеу";
"13.9.105.28. Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің бекітілген тәртіп бойынша тіркелген келісімді міндеттемелері бойынша кредиторлық берешегін өтеу" деген жолдан кейін мынадай редакцияда жазылған жолмен толықтырылсын:
13.9.105.30. Коммуналдық меншік объектілерін салу және күрделі
жөндеу";
"13.9.273.28. Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік
мекемелердің бекітілген тәртіп бойынша тіркелген келісімді міндеттемелері
бойынша кредиторлық берешегін өтеу" деген жолдан кейін мынадай редакцияда
жазылған жолмен толықтырылсын:
13.9.273.31. Коммуналдық меншік объектілерін салу және күрделі
жөндеу".
2. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр
Оқығандар:
Багарова Ж.А.
Икебаева А.Ж.

О внесении дополнений N 24 в Единую бюджетную классификацию Республики Казахстан на 2000 год
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 3 октября 2000 года N 420 Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 октября 2000 года N 1255
Приказываю:
1. Внести в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 V991058_ "Об утверждении Единой бюджетной классификации на 2000 год" следующие дополнения:
в Единую бюджетную классификацию Республики Казахстан на 2000 год, утвержденную указанным приказом:
в функциональной классификации расходов бюджета:
после строки "3.1.251.34. Поощрения граждан, участвующих в охране общественного порядка" дополнить строкой следующего содержания:
"3.1.251.35. Строительство и капитальный ремонт объектов общественного порядка и безопасности";
после строки "13.9.105.28. Погашение кредиторской задолженности по зарегистрированным в установленном порядке договорным обязательствам государственных учреждений, финансируемых из местного бюджета" дополнить строкой следующего содержания:
"13.9.105.30. Строительство и капитальный ремонт объектов коммунальной собственности";
после строки "13.9.273.28. Погашение кредиторской задолженности по
зарегистрированным в установленном порядке договорным обязательствам
государственных учреждений, финансируемых из местного бюджета" дополнить
строкой следующего содержания:
"13.9.273.31. Строительство и капитальный ремонт объектов
коммунальной собственности".
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)