Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Сақтандыру және қайта сақтандыру ұйымдарының меншiктi капиталын есептеу тәртiбi туралы нұсқаулықты бекiту жөнiнде" 2000 жылғы 21 сәуiрдегi N 150 қаулысының және Сақтандыру және қайта сақтандыру ұйымдарының меншiктi капиталын есептеу тәртiбi туралы нұсқаулықтың қолданылуын тоқтату туралы
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының Қаулысы 2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 482. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 7 ақпанда тіркелді. N 1397. Күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқарамасының 2001 жылғы 20 сәуірдегі N 118 қаулысымен. ~V011527
Сақтандыру және қайта сақтандыру ұйымдарын сақтандыру қызметiн реттеу жөнiндегi жаңа талаптарға көшуге бейiмдеу мақсатында Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап он төрт күн өткеннен кейiн Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының "Сақтандыру және қайта сақтандыру ұйымдарының меншiктi капиталын есептеу тәртiбi туралы нұсқаулықты бекiту жөнiнде" V001162_ 2000 жылғы 21 сәуiрдегi N 150 қаулысының және Сақтандыру және қайта сақтандыру ұйымдарының меншiктi капиталын есептеу тәртiбi туралы нұсқаулықтың қолданылуы 2001 жылғы 1 шiлдеге дейiнгi мерзiмге тоқтатылсын.
2. Сақтандыруды қадағалау департаментi (Құрманов Ж.Б.):
1) Заң департаментiмен (Шәріпов С.Б.) бiрлесіп осы қаулыны Қазақстан
Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткiзу
шараларын қабылдасын;
2) Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк
тiркеуден өткiзiлген күннен бастап он күндiк мерзiмде осы қаулыны
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң орталық аппаратының мүдделi
бөлiмшелерiне, аумақтық филиалдары мен сақтандыру және қайта сақтандыру
ұйымдарына жiберсiн.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ұлттық
Банкінің Төрағасы Г.А. Марченкоға жүктелсін.
Ұлттық Банк
Төрағасы
Мамандар:
Омарбекова А.Т.
Икебаева Ә.Ж.

О приостановлении действия постановления Правления Национального Банка Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 150 "Об утверждении Инструкции о порядке расчета собственного капитала страховых и перестраховочных организаций" и Инструкции о порядке расчета собственного капитала страховых и перестраховочных организаций
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 29 декабря 2000 года N 482 . Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 февраля 2001 года за N 1397. Утратил силу - постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 20 апреля 2001 года N 118 ~V011527
В целях адаптации страховых и перестраховочных организаций к переходу на новые требования по регулированию страховой деятельности Правление Национального Банка Республики Казахстан постановляет:
1. По истечении четырнадцати дней со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления приостановить действие постановления Правления Национального Банка Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 150 V001162_ "Об утверждении Инструкции о порядке расчета собственного капитала страховых и перестраховочных организаций" и Инструкции о порядке расчета собственного капитала страховых и перестраховочных организаций, утвержденной постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 150, сроком до 1 июля 2001 года.
2. Департаменту страхового надзора (Курманов Ж.Б.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Шарипов С.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в
Министерстве юстиции Республики Казахстан довести настоящее постановление
до сведения заинтересованных подразделений центрального аппарата,
территориальных филиалов Национального Банка Республики Казахстан и
страховых и перестраховочных организаций.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на
Председателя Национального Банка Республики Казахстан Марченко Г.А.
Председатель
Национального Банка
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)