Облыс әкімінің 15.11.99 ж. N 351 шешіміне өзгерту енгізу туралы
Ақмола облысы Әкімінің шешімі 2000 жылғы 19 қаңтар N 420 Ақмола облысының Әділет басқармасында 2000 жылғы 25 сәуірде N 90 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2009 жылғы 02 сәуірдегі № А-4/164 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2009 жылғы 02 сәуірдегі № А-4/164 қаулысымен.
Облыс әкімінің "Орта білім оқу орындарын облыстық бюджетке ауыстыру туралы" V99B032_ шешімінің 1.1-тармақшасының бірінші абзацы төмендегі редакцияда жазылсын: "Ж.Мусин атындағы қазақ педагогикалық колледжі".
Облыс әкімінің міндетін атқарушы

О внесении изменений в решение акима области № 351 от 15.11.99 г.
Решение Акима Акмолинской области от 19 января 2000 года № 420 зарегистрировано управлением юстиции Акмолинской области 25.04.2000 г. № 90. Утратило силу постановлением Акимата Акмолинской области от 02 апреля 2009 года № А-4/164
Сноска. Утратило силу постановлением Акимата Акмолинской области от 02 апреля 2009 года № А-4/164.
Абзац первый подпункта 1.1 решения акима области V99B032_ "О переводе на областной бюджет учебных заведений системы среднего образования" изложить в следующей редакции:
"- казахский педагогический колледж им.Ж.Мусина".
И.о.акима области