Облыс әкiмiнiң 2000 жылғы 29 мамырдағы "Науқастардың түрлерi бойынша дәрi-дәрмектердiң тiзбесi және оларды дәрiгерлердiң рецепттерi бойынша тегiн босатудың нормалары туралы" N 127 шешiмiне толықтырулар мен өзгерiстер енгiзу туралы
Павлодар облысы әкімінің шешімі 2000 жылғы 23 қазандағы N 257 Павлодар облысының әділет басқармасында 2000 жылғы 27 қарашада N 507 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімінің 2004 жылғы 29 қазандағы N 25 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімінің 2004 жылғы 29 қазандағы N 25 шешімімен.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 5 мамырдағы "Тұрғындардың жекелеген санаттарын науқастарының түрлерi бойынша дәрi- дәрмекпен және балаларға арналған және шипалы тағамдық арнаулы азық- түлiкпен қамтамасыз ету жөнiндегi шаралар туралы" N 674 P000674_ қаулысына сәйкес және клиникалық көрсеткiштердi ескере отырып науқастарды дәрi-дәрмек құралдарымен қамтамасыз ету мақсатында ШЕШIМ қабылдаймын:
Облыс әкiмiнiң 2000 жылғы 29 мамырдағы "Науқастардың түрлерi бойынша дәрi-дәрмектердiң тiзбесi және оларды дәрiгерлердiң рецепттерi бойынша тегiн босатудың нормалары туралы" N 127  шешiмiне мынадай толықтырулар мен өзгерiстер енгiзiлсiн:
3-1-тармақпен мынадай мазмұнда толықтырылсын:
"3-1. Облыс денсаулық сақтау департаментi бұл мақсаттар үшiн қарастырылған бюджеттiк қаражат шеңберiнде клиникалық көрсеткiштерi бойынша жекелеген науқастарға тегiн дәрi-дәрмек босатудың жылдық нормасын көбейту мүмкiндiгiн қарау жөнiнде комиссия құрсын";
жоғарыда аталған шешiммен бекiтiлген науқастардың түрлерi бойынша дәрi-дәрмектердiң және дәрiгерлердiң рецепттерi бойынша тегiн босатылатындардың бiр адамға шаққандағы жылдық нормаларының тiзбесiне:
1-тармақтағы 4-бағанның "Морфин" жолындағы "270" саны "600" санымен ауыстырылсын;
4-тармақтағы 4-бағанның "Диакарб" жолындағы "4600" саны "6000"
санымен ауыстырылсын;
8-тармақтағы 3, 4-бағандар мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Азидотимидин (ретровир)", "108 г.";
12-тармақтағы 3-бағанның "Беклофорт" жолы мынадай мазмұндағы
сөздермен толықтырылсын "(будесонид форте)";
20-тармақтың 4-бағанындағы "200" саны "1000" санымен ауыстырылсын.
Облыс әкімі

О внесении дополнений и изменений в решение акима области от 29 мая 2000 года N 127 "О перечне заболеваний, лекарственных средств по видам заболеваний и нормах их бесплатного отпуска по рецептам врачей"
Решение акима Павлодарской области от 23 октября 2000 г. N 257 Зарегистрировано управлением юстиции 27 ноября 2000 г. за N 507. Утратило силу - решением акима Павлодарской области от 29 октября 2004 года N 25.
Сноска. Утратило силу - решением акима Павлодарской области от 29 октября 2004 года N 25.
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2000 года N 674 "О мерах по обеспечению лекарственными средствами по видам заболеваний и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий граждан" и в целях обеспечения больных лекарственными средствами по бесплатным рецептам с учетом клинических показаний, принимаю РЕШЕНИЕ:
Внести в решение акима области от 29 мая 2000 года N 127 "О перечне заболеваний, лекарственных средств по видам заболеваний и нормах их бесплатного отпуска по рецептам врачей" следующие дополнения и изменения:
дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Департаменту здравоохранения области создать комиссию по рассмотрению возможности увеличения годовой нормы бесплатного отпуска лекарственных средств отдельным больным по клиническим показаниям, в пределах бюджетных ассигнований, предусмотренных на эти цели";
в перечень лекарственных средств по видам заболеваний и нормах их бесплатного отпуска на одного человека в год по рецептам врачей, утвержденный вышеназванным решением:
в пункте 1 в строке "Морфин" в графе 4 цифры "270" заменить цифрами "600";
в пункте 4 в строке "Диакарб" в графе 4 цифры "4600" заменить цифрами "6000";
в пункте 8 графы 3, 4 дополнить строкой следующего содержания:
"Азидотимидин (ретровир)", "108 г.";
в пункте 12 в графе 3 строку "Беклофорт" дополнить словами следующего содержания "(будесонид форте)";
в пункте 20 в графе 4 цифры "200" заменить цифрами "1000".
Аким области
исп. А.Татарков