Алматы қаласы әкімінің 1999 жылғы 29 қарашадағы N 1143 "Алматы қаласы бойынша 2000 жылы қоршаған ортаны ластағаны ұшін түлем ставкаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы.
Алматы қаласы әкімінің 2000 жылғы 2 наурыздағы N 217 шешімі. Алматы қалалық әділет басқармасымен 2000 жылғы 6 cәуірде N 112 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімінің 2003 жылғы 31 желтоқсандағы N 5/778 қаулысымен
Ескерту: Күші жойылды - Алматы қаласы әкімінің 31.12.2003 N 5/778 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 26 сәуірдегі "Қазақстан Республикасындағы халықаралық автомобиль тасымалын дамыту және жетілдіру жөніндегі шаралар туралы" N 557 Қаулысына сәйкес, халықаралық байланыстарды дамыту, сауда ынтымақтастығын нығайту, халықаралық автобус қатынастарының коммерциялық рейстерін жүйелеу мақсатында Алматы қаласының Әкімі
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы қаласы Әкімінің 1999 жылғы 29 қарашадағы ~V99r087 "Қоршаған ортаны ластағаны үшін төлем ставкаларын бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
N 1 қосымшаның 6 тармақшасы "басқа қала көлігі" сөзінен кейін "тұрақты қатынайтын халықаралық және қалааралық автобустарды қоспағанда" сөздерімен толықтырылсын.
Алматы қаласының
Әкімі                           В.Храпунов

О внесении изменений в решение Акима города Алматы № 1143 от 29.11.1999 г. "Об утверждении ставок платежей за загрязнение окружающей среды по г.Алматы на 2000 год"
Решение акима города Алматы от 2 марта 2000 года N 217. Зарегистрировано Управлением юстиции города Алматы 6 апреля 2000 года № 112. Утратило силу решением акима города Алматы от 31 декабря 2003 года N 5/778
Сноска. Утратило силу решением акима города Алматы от 31.12.2003 N 5/778.
В соответствии с постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан № 557 от 26 апреля 1995 года "О мерах по развитию и совершенствованию организации международных автомобильных перевозок в Республике Казахстан", в целях развития межгосударственных связей, укрепления торгового сотрудничества, систематизации коммерческих рейсов междугородних автобусных сообщений аким города
Р Е Ш И Л :
1. Внести в решение Акима города Алматы № 1143 от 29.11.1999 года "Об утверждении ставок платежей за загрязнение окружающей среды" следующие изменения и дополнения:
Приложение № 1 в подпункте 6, после слов: "иногородним транспортом" дополнить словами "за исключением международных и междугородных автобусов регулярного сообщения".
Аким города Алматы            В.Храпунов